DX Racer

DX Racer slevové kupóny a slevy

Oblíbené herní židle a křesla DXRacer se slevou díky slevovému kupónu.

3x slevový kód nebo akce pro červen 2024

DX Racer

Slevy na židle DX Racer

Využít slevu

Aktuální nabídka vybraných zlevněných herních židlí DX Racer a jejich příslušenství.

DX Racer

Doprava zdarma na Dx-racer.cz

Využít slevu

Při nákupu nad 1 500 Kč v e-shopu Dx-racer.cz máte dopravu zcela zdarma.

DX Racer

Židle DXRacer levně

Využít slevu

Slevy na herní a manažerská křesla DXRacer, která jsou určená pro hráče a obecně pro lidi, kteří tráví u počítače spousty času. Ergonomické provedení těchto židlí vám zajistí pohodlné sezení po dlouhé hodiny a to vše bez bolesti zad. V českém e-shopu Dx-racer.cz můžete tyto křesla navíc získat se slevou za akční cenu.

Máte vlastní zkušenosti s křeslem DXracer? Napište nám do diskuze vlastní recenzi tohoto produktu.

Expirované kupóny

DX Racer

Slevový kód 5% na DX-racer.cz

Zobrazit kupón

Nakupujte oblíbené herní židle DX Racer se slevou 5% při použití tohoto slevového kupónu.

DX Racer

Slevový kupón 150 Kč na DX-racer.cz

Zobrazit kupón

Kvalitní herní a kancelářské židle DXracer z e-shopu DX-racer.cz nyní se slevou 150 Kč. Tento slevový kód můžete uplatnit při nákupu nad 8 000 Kč.

DX Racer

Slevový kupon 50 Kč na DX-racer.cz

Zobrazit kupón

Kvalitní herní a kancelářské židle DXracer z e-shopu DX-racer.cz nyní se slevou 50 Kč. Tento slevový kód můžete uplatnit při nákupu nad 3 000 Kč.

DX Racer

Slevový kupón 300 Kč na DX-Racer.cz

Zobrazit kupón

Slevový kód 300 Kč na váš nákup kvalitního herního křesla DX Racer. Kupón lze použít při objednávce nad 15 tisíc. Luxusní herní nebo manažerská křesla se slevou díky tomuto speciálnímu slevovému kupónu. V e-shopu DX-Racer.cz seženete tyto žádaná křesla levně a navíc s dopravou až k vám domů.

DX Racer

Slevový kupon 100 Kč na DX-Racer.cz

Zobrazit kupón

Slevový kód 100 Kč na váš nákup kvalitního herního křesla DX Racer. Kupón lze použít při objednávce nad 5 tisíc. Pokud nakoupíte ještě za více, pak pro vás máme ještě výhodnější slevy.

DX Racer

Slevový kód 200 Kč na DX-Racer.cz

Zobrazit kupón

Slevový kupon 200 Kč na váš nákup kvalitního herního křesla DX Racer. Kupón lze použít při objednávce nad 10 000 Kč. Pokud nakoupíte ještě za více, pak pro vás máme ještě výhodnější slevy.

DX Racer

Více o DX Racer

Ty nejlepší herní křesla DX Racer najdete v e-shopu dx-racer.cz. Díky našemu portálu navíc můžete na váš nákup získat zajímavé slevy nebo slevové kupóny pro nákup v e-shopu. Hlavní produktové portfolio e-shopu Dx-racer.cz tvoří židle. V nabídce tohoto internetového obchodu tak lze nalézt celou řadu rozličných sérií herních a kancelářských židlí. Mezi herními židlemi má kupující na výběr například ze židlí z Formula, Racing, King nebo Boss sérií. Nadšené herní fanoušky pak zajisté potěší skutečnost, že tento obchod nabízí i exkluzivní židle s logy předních českých i zahraničních e-sport týmů (Extatus, eSuba, FNATIC, Ninjas in Pyjamas atd.).

Jako na houpačce

Židli bychom si v první řadě měli vybírat vhodně dimenzovanou na svou tělesnou konstituci, zejména výšku. Židle této značky jsou určena pro osoby maximální výšky až 200 cm. Maximální nosnost činí až 200 kg. Parametry se mohou lišit napříč konkrétními modely, proto je nutné si uvědomit konkrétní parametry a židli nepřetěžovat.

Adekvátně vysoký opěrák poskytne správnou oporu páteři a zajistí, že se sedící osoba nemá tendenci hrbit. Vnitřek židlí je vyztužen pevným ocelovým rámem. Opěradlo lze variabilně nastavovat do různorodého sklonu. Řadě lidí jednak tento systém vyhovuje pro polohu odpočinkovou, která ulevuje zádům.

Možnost změny polohy je ale v první řadě klíčová pro to, aby z příliš dlouhého sezení nebolela záda. Zafixování zad ve strnulé poloze po dlouhou dobu představuje velmi škodlivý jev pro náš pohybový aparát. Houpací mechanika proto patří mezi nejdůležitější prvky herních židli.

Samozřejmostí jsou tvarované područky, které poskytnou podporu a jsou současně velmi měkké a příjemné na dotek.

Kříž srdcem kvalitní židle

Podstatným ukazatelem kvality dražších herních křesel je i kovový kříž. Židle DX Racer v tomto směru není výjimkou. U židlí s deklarovanou vyšší nosností je kovový kříž víceméně jedinou vhodnou alternativou. Plastová verze má znatelně kratší životnost. DX Racer proto mají vysoce stabilní pětiramenný kříž.

Samozřejmostí je odolný látkový potah s efektními detaily z umělé kůže, případně celokoženková varianta. Ve spojení s originálním designem se židle DX Racer stanou doslova ozdobou každého domova nebo kanceláře. Svým ergonomickým zpracováním jsou vhodné nejen pro hráče, ale také pro manažery a další osoby, které tráví mnoho času prací na počítači.

Akce a slevy na DX Racer

V e-shopu Dx-Racer.cz můžete při vašem nákupu výrazně ušetřit, pokud se podíváte na aktuální nabídku židlí a křesel v akci ve slevě. Dále můžete ušetřit při použití slevového kódu.

Kvalitní židle za super cenu

Kancelářské židle nabízené na Dx-racer.cz se pak dělí do dvou základních kategorií - cenově přijatelnější látkové, a luxusní kožené určené kupříkladu pro manažery. Myšleno je zde i na příslušenství k židlím, na této webové adrese se tedy dá sehnat vše potřebné - od náhradních koleček přes podhlavové polštářky až třeba po podnožky. Dále je v tomto e-shopu možno zakoupit i závodní simulátor či ergonomicky tvarované stoly.

Jak použít slevový kód na Dx-Racer.cz?

Je-li zde aktivní některý ze slevových kódu, nebo máte vlastí kupón do e-shopu Dx-Racer.cz, pak ho stačí zkopírovat a vložit do příslušného políčka v nákupním košíku obchodu.

Dx Racer použití kupónu