CoolBoty.cz

CoolBoty.cz slevové kupóny a slevy

Pánská, dámská i dětská obuv, nebo zavazadla to vše najdete v e-shopu CoolBoty.cz. Pokud budete sledovat náš portál, pak vám neunikne žádná sleva, či slevový kód pro nákup v tomto obchodě.

3x slevový kód nebo akce pro červen 2024

CoolBoty.cz

Slevy na obuv CoolBoty.cz

Využít slevu

Aktuální slevy na vybranou obuv z e-shopu Cool Boty. Výprodejová nabídka obsahuje stovky zlevněných kousků obuvi, jak na společenské akce, do práce, nebo pro volný čas.

CoolBoty.cz

Slevy s bonusovým programem CoolBoty

Využít slevu

Zaregistrujte se do bonusového programu e-shopu Coolboty.cz a získejte zajímavé odměny a slevy.

CoolBoty.cz

Doprava zdarma na Coolboty.cz

Využít slevu

Nakupte v e-shopu Coolboty.cz v minimální hodnotě 1500 Kč a neplaťte ani korunu za poštovné.

CoolBoty.cz

Více o CoolBoty.cz

CoolBoty nabízí široký sortiment bot, oblečení a dalších doplňků. Naleznete zde dámské, pánské i dětské boty různých velikostí, barev, materiálů i stylů pro každé počasí. Kromě toho můžete nakoupit také cestovní kufry, tašky, batohy a kabelky. Velkou kategorii tvoří také podzimní, zimní a funkční oblečení od ponožek až po zimní bundy. V neposlední řadě obchod nabízí také módní doplňky včetně deštníků, pásků, peněženek a slunečních brýlí.

Pokud by vám zakoupené zboží nesedlo, máte možnost jej do 30 dnů vrátit či vyměnit. CoolBoty nabízí také vlastní bonusová program, kdy za každých utracených 20 Kč získáváte 1 bod rovnající se 1 Kč na další nákupy. Pokud navíc nakoupíte za více jak 1500 Kč, máte dopravu zcela zdarma.

Jak použít slevový kód CoolBoty.cz

Coolboty.cz slevový kód