Blendea.cz

Blendea.cz slevy a slevové kupóny

Podívejte se na možnosti jak ušetřit na Blendea.cz, díky aktuálním slevovým kódům a slevám pro červen 2022.

Aktivní kupóny a akce

Omlouváme se, žádné slevové kupóny nebyly nalezeny.

Neaktivní kupóny a kódy

Slevový kupon 10% na Blendea.cz

Slevový kupon 10% na Blendea.cz

Zobrazit kupón
Speciální slevový kód do e-shopu Blendea.cz, kde si můžete pořídit přípravek Blendea Supergreens, který obsahuje tzv. zelené superpotraviny jako jsou chlorella, mladá pšenice, zelený ječmen a spirulinu.
Chcete se s námi o něco podělit? Přidat komentář 
Blendea.cz

Více o Blendea.cz

https://www.blendea.cz

Blendea je jedinečný přírodní produkt který obsahuje ty nejlepší zelené BIO potraviny. Blendea SUPERGREENS je směsí zeleného ječmene, mladé pšenice, chlorelly a spiruliny. Využijte také slevový kupón a získejte zajímavou slevu. Chcete podpořit svou imunitu? Dodat tělu více energie? Či podpořit trávení a růst svalové hmotnosti? Vyzkoušejte směsi superpotravin z Blendea.cz: čistě přírodní směsi bez chemie, přidaného cukru i lepku. Obohaťte svůj jídelníček o chybějící bílkoviny díky směsi Superprotein. Podpořte svou imunitu a trávení s produktem Supergreens, který obsahuje směs chlorelly, spiruliny, zeleného ječmene, mladé pšenice a máty. A dodejte svému tělu energii kombinací kávy s medicinálními houbami a skořicí.

Jak použít slevový kód na Blendea.cz?


Máme tu aktivní slevový kód, nebo máte vlastní slevový kupón? Pak ho stačí zkopírovat a vložit do vybraného políčka v nákupním košíku e-shopu Blendea.cz a užít si sílu zelených potravin.


Hodnocení obchodu

Klikněte na hvězdy

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení 3

Zatím žádné hodnocení

Další oblíbené obchody: