Alax.cz

Alax.cz slevové kupóny a slevy

U nás najdete aktuální kupóny a akce pro nákup moderního designového nábytku a doplňků z e-shopu Alax.cz.

2x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Alax.cz

Sleva 5% a 200 Kč na Alax.cz

Využít slevu

Zaregistrujte se do věrnostního Klubu Alax a získejte uvítací slevu 200 Kč na vaší první objednávku + 5% trvalou slevu na nezlevněný sortiment obchodu.

Alax.cz

Slevy na Alax.cz

Využít slevu

Výprodej vybraného designového nábytku se slevami i několika desítek procent.

Alax.cz

Více o Alax.cz

Tato značka se zabývá komplexním poskytováním služeb při tvorbě a realizaci interiérových řešení komerčních a bytových projektů, jak uvádí. Historie působení společnosti Alax sahá do doby před již více než 30 lety. Založena byla již v roce 1992 coby ryze rodinná firma. Postupem času se však významně rozšířila. Nyní tvoří celý tým Alax celkem 50 vlastních a externích pracovníků.

Ze své historie si s sebou až do dnešních dnů nese zaměření na kancelářské, zdravotnické, hotelové, restaurační, pečovatelské a školní interiéry a také na vybavování knihoven. Postupem doby pak do portfolia přibyla orientace také na byty.

Od roku 2001 je společnost Alax, jak uvádí na svém webu, rovněž držitelem certifikátu jakosti dle norem EN ISO 9001:2000 a nábytkovým systémům tohoto dodavatele byla v roce 2004 udělena ochranná známka Ekologicky šetrný výrobek.

Nyní tato firma zajišťuje i zakázkovou výrobu a také dodávání designového bytového nábyteku, osvětlení a doplňky od renomovaných evropských firem, jako jsou Pedrali, Innovation, Vondom, Magis či Andreu World.

Jak použít kupón na Alax.cz?

Použití kupónu na Alax