Doprava zdarma na AJprodukty.cz

AJprodukty.cz slevy a slevové kupóny

Podívejte se na možnosti jak ušetřit na AJprodukty.cz, díky aktuálním slevovým kódům a slevám pro rok 2021.

Aktivní kupóny a akce

Neaktivní kupóny a kódy

Doprava zdarma na AJprodukty.cz

Více o AJprodukty.cz

https://www.ajprodukty.cz

AJ Produkty to je zejména vybavení pro kanceláře a sklady. Široká nabídka nábytku, nářadí, strojů a dalších potřebných produktů. Nechybí ani široký sortiment nábytku pokud si zařizujete restauraci nebo kavárnu. Ajprodukty nabízí kompletní sortiment vybavení pro kanceláře a zasedací místnosti, sklady, dílny a průmysl, šatny, restaurace a jídelny. Jak uvádí na svém webu, přibližně 40 % celého sortimentu se vyrábí v evropských závodech, kovový nábytek dokonce na Slovensku.

Akce a slevy AJ Produkty


Při nákupu v tomto e-shopu můžete také často použít slevový kód na různou slevu, která se odvíjí většinou od hodnoty vašeho nákupu. Často můžete využít také dopravy zdarma.

Proč nakupovat na AJprodukty.cz?


Historie společnosti Aj se začíná psát v roce 1975 ve Švédsku. Tam má také dnes své sídlo, působnost ale v čase rozšířila celkem do 19 zemí v Evropě. Obchodní zastoupení tvoří celkem 26 společností. Na českém trhu působí od roku 1999. Na své produkty nabízí především nadstandardní záruku v délce 36 měsíců. Platba za zboží je možná převodem, zálohovou fakturou, na dobírku či kartou. Doručení zajišťuje výhradně kurýrní služba. Dodání zboží je většinou maximálně do týdne, konkrétní termín se odvíjí od skladové dostupnosti. Přiobjednat si můžete nadstandardní služby v podobě výnosu či montáže.

Jak použít slevový kód na AJprodukty.cz?


Pokud je zde aktivní některý ze slevových kódů, nebo máte vlastní slevový kupón, pak ho stačí zkopírovat a vložit do určeného políčka v nákupním košíku e-shopu Ajprodukty.cz.

AJprodukty slevový kód


Hodnocení obchodu

Klikněte na hvězdy

Průměrné hodnocení 4.6 / 5. Počet hodnocení 13

Zatím žádné hodnocení