AJprodukty.cz

AJprodukty.cz slevové kupóny a slevy

Nejnovější slevové kódy pro nábytek do kanceláří a provozů AJ Produkty.

2x slevový kód nebo akce pro červen 2024

AJprodukty.cz

Slevy na AJprodukty.cz

Využít slevu

Aktuální výprodejová nabídka vybraných produktů v e-shopu AJprodukty.

AJprodukty.cz

Doprava zdarma na AJprodukty.cz

Využít slevu

Při nákupu nad 2 000 Kč bez DPH v e-shopu s nábytkem AJ Produkty máte dopravu v rámci ČR zcela zdarma.

Expirované kupóny

AJprodukty.cz

Slevový kupón 8% na Ajprodukty.cz

Zobrazit kupón

Slevový kód 8% na váš nákup v e-shopu Ajprodukty.cz. Kód platí pro objednávky nad 30 000 Kč a je platný pouze do 31.12.2021.

AJprodukty.cz

Slevový kód 5% na Ajprodukty.cz

Zobrazit kupón

Slevový kód 5% na váš nákup v e-shopu Ajprodukty.cz. Kód platí pro objednávky nad 15 000 Kč a je platný pouze do 31.12.2021.

AJprodukty.cz

Slevový kupón až 6 000 Kč na AJprodukty.cz

Zobrazit kupón

Slevový kód na slevu až 6 000 Kč na Váš nákup v internetovém obchodu AJprodukty.cz. Slevový kód můžete použít při nákupu nad 30 000 Kč a to pouze do 7.2.2021. Při nákupu nad 20 000 Kč máte slevu 3 000 Kč a při nákupu nad 10 000 Kč pak slevu 1 000 Kč.

AJprodukty.cz

Slevový kód pro dopravu zdarma Ajprodukty.cz

Zobrazit kupón

Při použití tohoto slevového kódu v e-shopu AJprodukty.cz, neplatíte žádné poštovné. Kupón můžete použít pouze do 25.10.2020.

AJprodukty.cz

Slevový kód 3% na Ajprodukty.cz

Zobrazit kupón

Slevový kupón 3% na jeden produkt z e-shopu Ajprodukty.cz. Pokud nakupujte více produktů, tak se sleva odečte z toho nejdražšího. V e-shopu AJ produkty najdete velkou nabídku nábytku a vybavení do kanceláří, restaurací, kaváren nebo skladů. Slevový kód platí pouze do 30.9.2019.

AJprodukty.cz

Více o AJprodukty.cz

AJ Produkty to je zejména vybavení pro kanceláře a sklady. Široká nabídka nábytku, nářadí, strojů a dalších potřebných produktů. Nechybí ani široký sortiment nábytku pokud si zařizujete restauraci nebo kavárnu.
Ajprodukty nabízí kompletní sortiment vybavení pro kanceláře a zasedací místnosti, sklady, dílny a průmysl, šatny, restaurace a jídelny. Jak uvádí na svém webu, přibližně 40 % celého sortimentu se vyrábí v evropských závodech, kovový nábytek dokonce na Slovensku.

Akce a slevy AJ Produkty

Při nákupu v tomto e-shopu můžete také často použít slevový kód na různou slevu, která se odvíjí většinou od hodnoty vašeho nákupu. Často můžete využít také dopravy zdarma.

Proč nakupovat na AJprodukty.cz?

Historie společnosti Aj se začíná psát v roce 1975 ve Švédsku. Tam má také dnes své sídlo, působnost ale v čase rozšířila celkem do 19 zemí v Evropě. Obchodní zastoupení tvoří celkem 26 společností. Na českém trhu působí od roku 1999. Na své produkty nabízí především nadstandardní záruku v délce 36 měsíců.

Platba za zboží je možná převodem, zálohovou fakturou, na dobírku či kartou. Doručení zajišťuje výhradně kurýrní služba. Dodání zboží je většinou maximálně do týdne, konkrétní termín se odvíjí od skladové dostupnosti. Přiobjednat si můžete nadstandardní služby v podobě výnosu či montáže.

Jak použít slevový kód na AJprodukty.cz?

Pokud je zde aktivní některý ze slevových kódů, nebo máte vlastní slevový kupón, pak ho stačí zkopírovat a vložit do určeného políčka v nákupním košíku e-shopu Ajprodukty.cz.

AJprodukty slevový kód