AboutYou Outlet

AboutYou Outlet slevové kupóny a slevy

Využijte obrovských, ale časově omezených outletových slev ve speciální nabídce oblíbeného internetového obchodu s módu About You.

2x slevový kód nebo akce pro červen 2024

AboutYou Outlet

Slevy na AboutYou-outlet.cz

Využít slevu

Časově omezené nabídky se slevami i několik desítek procent na vybrané značky, nebo kategorie oblečení a módních doplňků ve speciální outletové nabídce e-shopu About You.

AboutYou Outlet

Outlet výprodej z ABOUT YOU

Využít slevu

Na stránce AboutYou-outlet.cz se stačí zaregistrovat, nebo se přihlásit přes vaše přihlašovací údáje, které máte na AboutYou.cz a získáte tak přístup k jedinečným outletovým slevám.

AboutYou Outlet

Více o AboutYou Outlet

ABOUT YOU Outlet je provozován společností ABOUT YOU. V tomto outletu najdete každý den nové akční nabídky nejoblíbenějších módních značek za velmi nízké ceny. 

Nejčastější dotazy

Jaké jsou výhody outletu?

Hlavní výhodou je, že si zde můžete pořídit oblečení, obuv a doplňky od světových značek za mimořádně nízké ceny. Každý den pro vás sestavují ty nejlepší nabídky. Vzhledem k mimořádně nízkým cenám je třeba mít se na pozoru, protože produkty se velmi rychle vyprodávají a akční nabídky jsou k dispozici pouze pár dní.

Jaké akční nabídky jsou na outletu?

Nabídky jsou různé. Jedná se však o akční nabídky těch neoblíbenějších produktů jako jsou džíny, tenisky, trička, kalhoty, halenky, módní doplňky, šaty a mnoho dalšího. K dispozici jsou také nejrůznější akční nabídky podle sezóny. Nutno podotknout, že zde naleznete dámskou, pánskou, ale také dětskou módu.

Jaké značky lze na outletu pořídit?

Mezi ty nejznámější značky patří:

  • Adidas
  • Puma
  • Tommy Hilfiger
  • Calvin Klein
  • Espirit
  • About You
  • Vero Moda
  • Only

Jak je to s registrací a přihlášením?

Výhodou je, že vám stačí pouze jeden registrační účet, který lze použít jak na ABOU YOU, tak také na ABOU YOU Outlet. Pro outlet není třeba zakládat speciální účet. Ovšem bez registrace na outletu nenakoupíte. Denně měnící se akční nabídky jsou k dispozici pouze pro registrované zákazníky.

Je ABOU YOU účet zpoplatněn?

Založení a používání účtu je bezplatné a nezávazné. Z účtu se můžete kdykoliv odhlásit, nebo ho úplně zrušit.