Diskuze

Znáte výhody internetových diskuzí?

Většina žen aktivně přispívá do internetových diskuzí. Ty ženy, které nepřispívají si diskuze alespoň pročítají. Proč na vlně internetových diskuzí „nejedete” také? Dobré rady, neotřelé tipy (nejen na rychlé večeře) a vybranou společnost (ač jen tu internetovou) seženete právě tam!

Výhody ženských internetových diskuzí

Máte-li internetové diskuze za „slepičárnu”, tak snad po tomto článku změníte názor. Ať už si o internetových diskuzích teď myslíte cokoliv, jejich výhody se nezapřou.

 • Účast na internetových diskuzích máte zdarma.
 • Diskutovat můžete anonymně.
 • Tématům se meze nekladou.
 • Neomezuje vás žádná denní a noční doba. Budete-li mít s kým, můžete diskutovat třeba i do půlnoci.
 • Internetové diskuze jsou místem, kde můžete najít svou „spřízněnou duši”. Ať už to bude maminka se stejně starým dítětem, nebo jiná žena řešící trvalou stejně jako vy.
 • Na internetových diskuzích seženete skvělé rady, tipy a opravdové recenze na výrobky a služby.
 • Do internetových diskuzí můžete aktivně přispívat a zakládat nové diskuze.
 • Pro většinu maminek na mateřské dovolené představují internetové diskuze jedinou společnost v jejich izolaci.
 • Pomocí internetové diskuze se naučíte říkat své názory.
 • Svými nápady, postřehy a myšlenkami můžete obohatit další uživatelky.
 • A když vás diskutování přestane bavit, jednoduše notebook zaklapnete.

Má internetové diskutování nějaké nevýhody?

Samozřejmě vše má své pro a proti. Proto se i na internetových diskuzích něco najde. Třeba skutečnost, že někdy se téma zvrtne natolik, že původní diskuze jde stranou a vy se stanete svědkem ne moc vybíravých názorů a hádek ostatních účastníků. Taková diskuze potom nikam nevede a je zapotřebí ji utnout. V takových situacích se můžete pokusit vrátit dané téma do středu dění.

Další nevýhodou je fakt, že živou společnost vám internetové diskuze nahradit nemohou.

Jaká pravidla je při diskutování zapotřebí dodržovat?

I obyčejná internetová diskuze má svá pravidla. Ta si můžete přečíst na domovské stránce diskuze. Platí však i obecné zásady, jako chovat se slušně, neurážet a respektovat názory ostatních. Pro vaše dobro doporučujeme dbát i na své vlastní bezpečí. Nikdy totiž nemůžete stoprocentně vědět, kdo se skrývá za profilem, s nímž diskutujete. Proto radíme neposílat žádné intimní fotky a nesdílet příliš osobní a důvěrné věci.

Internetové diskuze jsou u žen velmi oblíbené. Hlavně pro maminky na mateřské dovolené je to takřka jedna z mála možností, jak se dostat mimo své mateřské povinnosti, bez toho, aby si musely shánět hlídání. A není to jenom o maminkách. Spousta žen, dříve než si něco koupí, protáhne danou věc skrz diskuze. Tak se dozví užitečné rady a zkušenosti jiných žen s výrobkem či službou.

Internetové diskuze jsou i vděčným místem žen po rozchodu, rozvodu či v jiné krizi. Právě na tomto místě se tyto ženy dozví, že v podobné situaci nejsou samy. Že minimálně v České republice je další spousta žen, která řeší stejný problém. Navzájem se tak mohou podpořit.

Další oblíbené články