Nejlepší tipy na dárky k narozeninám nebo vánocům 2020

Došla vám v koloběhu narozenin, Vánoc a výročí inspirace? Kde jinde hledat pomoc než na internetu. S našimi tipy potěšíte všechny: Máme dárky pro náročné a uděláme vám radost i drobnostmi doslova za pár korun.

Parfémy

Hledáte dárek, kterým nezklamete žádnou ženu? A potěší i řadu mužů, kterým je oblast kosmetiky tak trochu cizí, přesto na sebe chtějí dbát? Darujte jednoduše parfém. Krásná i praktická pozornost, která nezůstane ležet ladem.

Designové bytové doplňky

Dbáte na to, aby vám to slušelo, tak proč stejným způsobem nezkrášlit i svoje bydlení? Bytové doplňky platí za velmi oblíbenou oblast, co se dárků týče. Když se trefíte do vkusu, máte jistotu, že jste koupili něco, co potěší a zároveň poslouží.

Hodinky

Hledáte stylový módní doplněk, který vás jen tak neomrzí a má něco navíc? Hodinky jsou tím pravým. Když darujete právě je, máte jistotu, že si na vás obdarovaný vzpomene s nadsázkou téměř každou minutu.

Voucher do restaurace

S významnými událostmi našich životů je neodmyslitelně spjato dobré jídlo. Vaření přitom pro většinu z nás představuje denní rutinu. Tak proč nepotěšit třeba svůj protějšek romantickou večeří v restauraci?

Víkendový pobyt

Nejcennějšími komoditami v životě bývají ty, které se nedají koupit. Že byste svému milovanému nebo milované chtěli darovat především čas, který může věnovat sobě? S víkendovým pobytem to není nemožné.

Zážitek

Narozeniny máte jen jednou v roce a připomínají ten den, bez kterého by tu neexistovala jedinečná osobnost. Co takhle si onu vzpomínku okořenit něčím mimořádným? Nudí vás balíčky z drogerie? Darujte nejen k narozeninám speciální zážitek.

Dárkový koš

Co asi kupovat těm, kteří už všechno mají? Existuje něco, co má rád každý? Na zapeklitou otázku lze najít až překvapivě jednoduchou odpověď: S dobrým jídlem se trefíte vždycky. Dárkové koše a výběrové potraviny si cestu do srdcí a žaludků najdou spolehlivě.


Tipy na dárky pro ženy

Dárky pro ženy

Darovat dárek ženě vypadá velmi jednoduše: Která by se nenechala ochotně rozmazlovat. V obchodech pak ale nejen na drahé polovičky dopadá těžká chvilka. Po čem sáhnout, když možností je tolik? My vám nakupování ulehčíme.

Luxusní spodní prádlo

Luxusní spodní prádlo je dárkem, které potěší nejen samotnou ženu, ale v určitých chvílích jednoznačně i jejího partnera. Proto jsou svůdné kousky častými předměty zájmu mužů už v obchodech a na nejednu dámu čeká balíček s překvapením. Bude to i ta vaše?

Šperky

Kvalitním šperkem nepohrdne rozhodně žádná žen. Pokud si tedy vážně nevíte s výběrem dárku rady, pak nějakým tím řetízkem, náušnicemi nebo náramkem rozhodně nic nezkazíte.

Květiny

Krásné a velmi křehké. Květiny toho se ženami mají zkrátka mnoho společného. Nic nevypoví lépe o vašich citech než pugét růží. Ti odvážnější milovníci však mohou sáhnout i po řadě jiných druhů a nechat tajemně mluvit barevné květy.

Vybavení do kuchyně

Láska prochází žaludkem. Vybavení do kuchyně určitě nechce naznačit, že od své milované očekáváte dokonalý kulinářský servis. Naopak ji určitě velmi potěšíte, když nezaváháte a občas se ho chopíte i sami.


Tipy na dárky pro může

Dárky pro muže

Otcové, synové i partneři mají jedno společné. Přes různost generací si u každého z nich stejně lámete hlavu, čím potěšit jeho praktickou duši, která se dokáže současně nadchnout pro každou zábavu. Poradíme vám.

Kvalitní alkohol

Nemá rád jakékoli nepraktické předměty, které budou v bytě po čase jen překážet a stanou se lapači prachu. Dárek přece musí najít smysluplné využití. V tom případě mu pořiďte lahev kvalitního alkoholu, chybu neuděláte.

Trenky

Kráčí životem s rozhodností sobě vlastní, ale chce se přece jen líbit své milované ženě a věří jejímu úsudku. Nákupy oblečení proto nejeden muž ochotně nechá na své vyvolené. Využijte tedy příležitost obdarovat ho moderními a pohodlnými trenýrkami.

Vybavení do dílny

Jestli některé místo miluje ze všech nejvíc, pak je to jeho soukromá trucovna v podobě dílny. Všechny geniální nápady vašeho muže se totiž rodí právě tam. Nahlédněte do ryze mužského světa a pořiďte mu vybavení do dílny, zabodujete.


Tipy na dárky pro děti

Dárky pro děti

Z dětí bychom si mohli vzít příklad. Neposuzují vhodnost dárků, jejich finanční hodnotu a je jim úplně jedno, jak moc praktický předmět se pod papírem schovává. Jediné, co zůstává, je obrovská radost. Vybírat dárky pro děti se i nám odrostlejším může stát velkou inspirací.

Hračky a oblečení

Koupíte novou autodráhu, panenku nebo stavebnici a tajně tak trochu doufáte, že vám ji dítko alespoň na pět minut půjčí. Hračky zkrátka dokáží vyčarovat úsměv na tváři nejenom dětem. Zatím ještě máte nákupy jeho oblečení v rukou hlavně vy. Takže kladete důraz na to, aby bylo oblečení pohodlné, z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadné. Projevuje vaše zlatíčko už svůj názor? Naše nabídka potěší vás oba.

Další oblíbené články