Slevy na plavky

Plavková sezóna je v plném proudu a kdo si nestihl nové plavky pořídit ještě před létem, stále má šanci. Jak si vybrat ty správné a to vše za skvělou cenu?

Co byste měla vědět před nákupem v e-shopu

Největší výběr, co se týče barev, velikostí i střihů najdete jednoznačně na internetu. Nakupování v letní sezóně má i tu výhodu, že prodejci už zahájili sezónní výprodeje. Když si s pořízením počkáte, pravděpodobně můžete i výrazně ušetřit.

Nakupovat plavky, které si nemůžete „osahat“ vypadá zdánlivě jako problém, ale když se naučíte číst ve velikostních tabulkách, zjistíte, že zvolit ty, které vám budou sedět, není takový problém. Číslování v sobě spojuje klasické konfekční číslování oblečení, to znamená třeba 36, 38 nebo 40 a velikost košíčků odpovídající velikosti poprsí, tedy A, B, C atd.

U dámských plavek záleží hlavně na typu postavy. Přirozeně ale nemusíte vypadat jako modelka ze stáje Victoria‘s Secret, abyste mohla na koupališti nebo na plovárně oslnit. Pokud se můžete pochlubit ženskými křivkami, zaměřte se na to, které partie potřebujete potlačit a které si můžete dovolit zvýraznit.

Jak vybrat plavky

Jednodílné plavky jsou ideální volbou. Pomohou vám zamaskovat větší bříško a díky vykrojení krásně opticky prodlouží postavu. Plavky pro plnoštíhlé by optimálně měly mít takzvaně véčkový výstřih. Lichotí totiž většímu poprsí. Pakliže je vaší problémovou zónou hlavně břicho, na kterém se rozhodně neskví „pekáč buchet“, sáhněte po kalhotkách s vyšším pasem.

Jste-li naopak štíhlá a vaše celoroční dřina v posilovně je na vás v létě vidět, směle sáhněte po dvoudílných plavkách na šňůrky nebo takových, které jsou velmi odvážně vykrojené. Máte-li malé poprsí, můžete si dovolit i horní díl ve tvaru trojúhelníčků. Majitelky větších ňader by měly sáhnout po klasickém modelu s kosticí.

Nejste si přece jen jistá svou volbou? Nakupte jednoduše v e-shopu s možností osobního vyzvednutí a vyzkoušení. Tuto službu umožňují například Astratex.cz nebo Triola.cz

Další oblíbené články