Slevové portály – cestování, pobyty, dovolená 2019

Cena je rozhodujícím faktorem při nakupování a sleva je mocný marketingový nástroj působící velmi silně na psychiku nakupujícího. Obchodníci se proto doslova předhánějí v akčních nabídkách. Z této myšlenky těží i slevové portály.

Ty se v České republice objevily poprvé 2009, nejvýraznější úspěch se ovšem povedl až o rok později projektu Slevomat.cz, jemuž krátce poté začalo konkurovat mnoho podobných webů. Jejich celkový počet se v dobách nejvýraznějšího boomu tak vyšplhal až na více než dvě stě. V současné době jich na trhu působí cca dvě desítky A jejich obliba mezi uživateli je stále značná. Pojďme si představit některé nejznámější.

Nejlepší slevové portály pro rok 2019

 

Pepa.cz

Pepa.cz v současné době patří mezi největší slevové portály. Nabízí slevy zaměřené jak na zboží, tak i služby, případně zážitky (dovolené, wellness, restaurace). Cestování je pak pro portál nejdůležitějším odvětvím. Dále má pro své uživatele bonusový program, v jehož rámci se sbírají kredity za každý nákup. Těmi je pak možné zaplatit další nákup. Svým nejbližším můžete darovat i slevový voucher.

 

SlevaDne.cz

Slevadne.cz je součástí skupiny Creative Web, která je jednou z nejrychleji rostoucích společností ve Střední Evropě, a navíc se opírá o silné zázemí sesterského projektu na Slovensku. Web shromažďuje slevy týkající se zboží (kosmetika, móda, elektronika a jiné) i služeb (restaurace), celkem spolupracuje s více než 4000 partnery. Slevy mohou dosahovat až 90 %. Portál odpovídá za serióznost nabídek denním prověřováním a současně garancí spokojenosti. Kupony máte právo do 14 dnů stornovat, pokud budete nespokojeni.

 

Hyperslevy.cz

Slevový portál patří k největším v republice, v současné době se věnuje širokému spektru zboží i služeb z oboru cestování, welness, zážitků, ale také kosmetiky, elektroniky, potřeb pro domácnost a mnoha jiného. Slevy mohou v některých případech činit až 95 %. Nabídky je možné zároveň filtrovat nejen dle typu zboží a služby, ale i na základě místa. Díky přenositelným voucherům máte možnost navíc zakoupit někomu libovolnou položku z nabídky Hyperslevy.cz i jako dárek. Za další aktivitu po webu v podobě hodnocení využité služby nebo zakoupeného zboží lze získat i bonusové kredity.

 

Slevoteka.cz

Už od roku 2010 se provozovatelé webu věnují cestování, a to jak v rámci Čech, tak i po Evropě. Slevoteka.cz má pro svoje zákazníky připraveny různé typy zájezdů od sportovních pobytů na horách přes wellness. Zakoupit službu můžete díky voucheru nejen pro sebe, ale také pro někoho ze svých nejbližších. Aktuálně spolupracuje se zhruba 450 partnery. Kromě samotných slev lze využívat i bonusový systém, v jehož rámci sbíráte kredity a získáváte další zvýhodnění.

 

Slever.cz

Slever.cz svou činnost zahájil v roce 2010 a nyní má v nabídce jak zboží, tak i služby. Slevy tak můžete získat na na dovolenou, do restaurace nebo na kosmetiku či domácí potřeby. Dále máte možnost využít i bonusový program, kdy se vám za každý nákup na účet připíše kredit. Ten lze následně opět při dalším nákupu uplatnit. Chcete-li pořídit dárek pro někoho blízkého, web nabízí i dárkové poukazy. Dalším příjemným bonusem je i možnost si zasoutěžit o atraktivní ceny.

Slevové portály – cestování, pobyty, dovolená 2019
4.8 (96%) 10 recenze

Diskuze, recenze a zkušenosti