Slevové portály – cestování, pobyty, dovolená 2021

Cena je rozhodujícím faktorem při nakupování a sleva je mocný marketingový nástroj působící velmi silně na psychiku nakupujícího. Obchodníci se proto doslova předhánějí v akčních nabídkách. Z této myšlenky těží i slevové portály.

Ty se v České republice objevily poprvé 2009, nejvýraznější úspěch se ovšem povedl až o rok později projektu Slevomat.cz, jemuž krátce poté začalo konkurovat mnoho podobných webů. Jejich celkový počet se v dobách nejvýraznějšího boomu tak vyšplhal až na více než dvě stě. V současné době jich na trhu působí cca dvě desítky A jejich obliba mezi uživateli je stále značná. Pojďme si představit některé nejznámější.

Nejlepší slevové portály pro rok 2021

 

SlevaDne.cz

Slevadne.cz je součástí skupiny Creative Web, která je jednou z nejrychleji rostoucích společností ve Střední Evropě, a navíc se opírá o silné zázemí sesterského projektu na Slovensku. Web shromažďuje slevy týkající se zboží (kosmetika, móda, elektronika a jiné) i služeb (restaurace), celkem spolupracuje s více než 4000 partnery. Slevy mohou dosahovat až 90 %. Portál odpovídá za serióznost nabídek denním prověřováním a současně garancí spokojenosti. Kupony máte právo do 14 dnů stornovat, pokud budete nespokojeni.

 

Hyperslevy.cz

Slevový portál patří k největším v republice, v současné době se věnuje širokému spektru zboží i služeb z oboru cestování, welness, zážitků, ale také kosmetiky, elektroniky, potřeb pro domácnost a mnoha jiného. Slevy mohou v některých případech činit až 95 %. Nabídky je možné zároveň filtrovat nejen dle typu zboží a služby, ale i na základě místa. Díky přenositelným voucherům máte možnost navíc zakoupit někomu libovolnou položku z nabídky Hyperslevy.cz i jako dárek. Za další aktivitu po webu v podobě hodnocení využité služby nebo zakoupeného zboží lze získat i bonusové kredity.

 

Slevoteka.cz

Už od roku 2010 se provozovatelé webu věnují cestování, a to jak v rámci Čech, tak i po Evropě. Slevoteka.cz má pro svoje zákazníky připraveny různé typy zájezdů od sportovních pobytů na horách přes wellness. Zakoupit službu můžete díky voucheru nejen pro sebe, ale také pro někoho ze svých nejbližších. Aktuálně spolupracuje se zhruba 450 partnery. Kromě samotných slev lze využívat i bonusový systém, v jehož rámci sbíráte kredity a získáváte další zvýhodnění.