Slevové portály – cestování, pobyty, dovolená 2022

Cena je rozhodujícím faktorem při nakupování a sleva je mocný marketingový nástroj působící velmi silně na psychiku nakupujícího. Obchodníci se proto doslova předhánějí v akčních nabídkách. Z této myšlenky těží i slevové portály.

Ty se v České republice objevily poprvé 2009, nejvýraznější úspěch se ovšem povedl až o rok později projektu Slevomat.cz, jemuž krátce poté začalo konkurovat mnoho podobných webů. Jejich celkový počet se v dobách nejvýraznějšího boomu tak vyšplhal až na více než dvě stě. V současné době jich na trhu působí cca dvě desítky A jejich obliba mezi uživateli je stále značná. Pojďme si představit některé nejznámější.

Nejlepší slevové portály pro rok 2022

 

SlevaDne.cz

Slevadne.cz je součástí skupiny Creative Web, která je jednou z nejrychleji rostoucích společností ve Střední Evropě, a navíc se opírá o silné zázemí sesterského projektu na Slovensku. Web shromažďuje slevy týkající se zboží (kosmetika, móda, elektronika a jiné) i služeb (restaurace), celkem spolupracuje s více než 4000 partnery. Slevy mohou dosahovat až 90 %. Portál odpovídá za serióznost nabídek denním prověřováním a současně garancí spokojenosti. Kupony máte právo do 14 dnů stornovat, pokud budete nespokojeni.

Další oblíbené články