Slevové kupony na leden a únor 2015

Leden a únor jsou ve znamení velkých povánočních výprodejů, náš web neváhal a připravil pro vás hned několik slevových akcí, či rovnou slevových kupónů, které by vám neměli uniknout.

Velké slevy si pro vás připravil například módní e-shop Answear.cz, či Zoot.cz. U Answearu můžete navíc využít slevový kupón 15% na vybrané výrobky a to s platností do 12. ledna 2015. Zimní výprodej probíhá i u českého prodejce bot Bata.cz.

Mezi slevovými kupony najdete opět slevy, například do Kasa.cz a to v hodnotách 100, 200 a 400 Kč. Pro nákup elektroniky můžete využít slevové kupony od Condrad.cz, či od eProton.cz, které najdete také v různých hodnotách, odvijejících se od výše vašeho nákupu. Pro nákup v internetové lékárně Pilulka.cz, můžete využít slevový kupon v hodnotě 50 Kč. Do konce února můžete získat slevu 5% na nákup na Spartoo.cz. Sleva 25% je připravena pro zákazníky Wedosu. Pro sportovně založené jedince tu jsou stále slevové kódy do obchodů jako jsou Snowbitch.cz, Snowboards.cz, Sporty.cz, Outdoor-Shop.cz, či Sportilo.cz. Nově u nás najdete, také slevové kupony do slovenského e-shopu Hej.sk, ve výši 5, 10 a 20 Euro.

Věříme, že vás naše nabídka zaujala a že i díky našemu webu ušetříte nemalou částku, při vašich nákupech na internertu.

Další oblíbené články