Herní křesla DXRacer

Recenze židle DX Racer

Kdo tráví dost času před obrazovkou počítače, ví, že nevhodně zvolená židle se mu dříve či později promítne do bolesti zad. Speciální herní židle DXRacer napomáhá k udržení pohodlí i při dlouhodobém sezení.

Jako na houpačce

Židli bychom si v první řadě měli vybírat vhodně dimenzovanou na svou tělesnou konstituci, zejména výšku. Židle této značky jsou určena pro osoby maximální výšky až 200 cm. Maximální nosnost činí až 200 kg. Parametry se mohou lišit napříč konkrétními modely, proto je nutné si uvědomit konkrétní parametry a židli nepřetěžovat.

Adekvátně vysoký opěrák poskytne správnou oporu páteři a zajistí, že se sedící osoba nemá tendenci hrbit. Vnitřek židlí je vyztužen pevným ocelovým rámem. Opěradlo lze variabilně nastavovat do různorodého sklonu. Řadě lidí jednak tento systém vyhovuje pro polohu odpočinkovou, která ulevuje zádům.

Možnost změny polohy je ale v první řadě klíčová pro to, aby z příliš dlouhého sezení nebolela záda. Zafixování zad ve strnulé poloze po dlouhou dobu představuje velmi škodlivý jev pro náš pohybový aparát. Houpací mechanika proto patří mezi nejdůležitější prvky herních židli.

Samozřejmostí jsou tvarované područky, které poskytnou podporu a jsou současně velmi měkké a příjemné na dotek.

Kříž srdcem kvalitní židle

Podstatným ukazatelem kvality dražších herních křesel je i kovový kříž. Židle DX Racer v tomto směru není výjimkou. U židlí s deklarovanou vyšší nosností je kovový kříž víceméně jedinou vhodnou alternativou. Plastová verze má znatelně kratší životnost. DX Racer proto mají vysoce stabilní pětiramenný kříž.

Samozřejmostí je odolný látkový potah s efektními detaily z umělé kůže, případně celokoženková varianta. Ve spojení s originálním designem se židle DX Racer stanou doslova ozdobou každého domova nebo kanceláře. Svým ergonomickým zpracováním jsou vhodné nejen pro hráče, ale také pro manažery a další osoby, které tráví mnoho času prací na počítači.

Při nákupu těchto křesel můžete využít také slevové kupóny do e-shopu Dx-racer.cz.

Další oblíbené články