Bio Ionic OnePass

Recenze žehličky na vlasy Bio Ionic OnePass

Kvalitní žehlička na vlasy je naprostý základ péče o vlasy, musí nejen umět správně vyžehlit vlasy, ale také ty vlasy nepoškodit. Značka Bio Ionic přišla na trh v roce 2000 a přináší zcela nový pohled na úpravu vlasů. Můžete si u nich zakoupit fény, kulmy, ale také žehličky na vlasy, které jsou nano-iontové a byly vyrobeny tak, aby jejich účinek byl až o 50 % díky silikonovému proužku.

Vlastní zkušenosti s žehličkou

Zakoupila jsem si žehličku na vlasy Bio Ionic OnePass, jinak také řečeno „jedním tahem“. Žehlička mě původně přilákala krásným vzhledem, posléze i vlastnostmi, když ji používala má kadeřnice, chtěla jsem ji tedy vyzkoušet i doma. Na internetu má pozitivní hodnocení a má dohromady 94 %. Mám dlouhé vlasy a po ránu vždy nepoužité, ráda si je tedy vyžehlím. Po ránu bývá největší boj s časem, protože se stále nic nestíhá, do koupelny chce každý a zrcadlo je pouze jedno. Při kupování jsem trošku váhala, protože cena opravdu není nejmenší, ale říkala jsem si, že určitě bude stát za to.

Když žehlička přišla, následující ráno jsem ji ihned použila. Byla jsem nadšená okamžitě, protože se mi ještě nestalo, že by kterákoli jiná žehlička předtím měla tak dlouhý kabel (3 metry). Vlasy byly opravdu rychle vyžehlené, a vydržely celý den. Po prvním použití jsem neviděla žádný zásadní rozdíl oproti jiné značce. Dlouhodobější užívání mě přesvědčilo o investici, vlasy byly půvabnější, i když jsem je neměla delší dobu umyté, stále vypadaly přitažlivější a neměla jsem roztřepené konečky.

Všeobecně bych ji doporučila každému, kdo na žehličku nedá dopustit, pro pravidelné užívání šetří dohromady mnoho času. Jestliže se s žehličkou potřebujete často přemisťovat (pracovní cesty, častá dovolená apod.), určitě doporučuji pořídit nějaké pouzdro, aby se nepoškodila. Z hlediska častého užívání jistě každý klient ocení, že mu na hlavě zůstanou vlasy, v porovnání s levnou žehličkou je to bonus. Zakoupit ji můžete na mnoho obchodech, kde má odlišné ceny, proto si najděte více obchodů, některé vám mohou nabídnout i dárek k zakoupení žehličky.

Výhody žehličky

  • Vhodná pro každé vlasy – žehličku můžete využít pro jakýkoli druh vlasů, ať už se jedná o ženy, které mají dlouhé, kudrnaté a husté vlasy, tak je veliký pomocník i pro ženy, které mají vlasy krátké a jemné.
  • Rychlost – žehličky pracují velice rychle, můžete je začít používat okamžitě, jejich nahřátí trvá pouze vteřiny, během kterých se nahřeje až na 200 °C.
  • Veliká žehlicí plocha – žehličky jsou poměrně větší, takže můžete žehlit více pramínků najednou, zároveň je žehlicí plocha pohyblivá.
  • Vyživuje – Bio Ionic má žehličky vyrobené tak, aby vlasy oživovaly, nikoli je lámaly nebo jakkoli jinak poškozovaly.
  • Výběr – k dispozici není pouze jedna žehlička, ale můžete si vybrat z několika možností, ať už barevných kombinací nebo i velikosti žehlicí plochy.

Nevýhody žehliček

Žehlička nemá žádné negativní vlastnosti z hlediska užívání. Její pořízení je však poměrně finančně nákladné.

Další oblíbené články