Recenze slevového portálu Pepa.cz

Slevový portál vznikl v roce 2010 a jeho zakladatelem byl Petr Sýkora, který ho z titulu výkonného ředitele také dlouhou dobu vedl, než kvůli sporům s ostatními společníky svůj podíl odprodal. Že se mu to dařilo nadmíru úspěšně, je zřetelné, Pepa se rychle zařadil mezi největší slevové portály v tuzemsku.

Co portál nabízí

Pepa.cz je web, který se zaměřuje na slevy v kategorii cestování, dále zboží i služeb. Pobyty pak nabízí v rámci České republiky, Slovenska i vzdálenějších zahraničních destinací. Celkem má ve svém portfoliu desítky slev.

Ty je možné třídit podle jejich typu, nechat si vygenerovat všechny najednou, vyhledat si konkrétní slevu nebo si pouze přehledně zobrazit ty z kategorie Oblíbené. Přehled o aktuálních nabídkách vám pomůže udržet registrace. Jestliže se registrujete do newsletteru, můžete současně získat z každé objednávky i bonusové kredity na další nákup.

Po poměrně neklidném roce 2017, kdy se stránky na krátkou dobu přejmenovaly a současně se stěhovaly na novou doménu, se vrátily zpět k původnímu názvu. Silný post dvojky na českém trhu to však žádným způsobem neohrozilo.

Které další služby lze využít

Pepa tak dál svým zákazníkům nabízí nejen slevy, ale zajišťuje pro spokojený nákup i jiné služby. Jakékoli dotazy je možné řešit přes technickou podporu webu, která je dostupná e-mailem, telefonicky nebo na online chatu vždy od 8:00 do 20:00 hodin. Taktéž máte garantovanou možnost reklamace. Jednak lze ze zákona zakoupený voucher do 14 dnů bez uvedení důvodu vrátit. To se týká jak zboží, tak i služeb.

V odůvodněných případech lze navíc vrátit zakoupený poukaz na služby až do 30 dnů. Do této možnost se zahrnují rodinné a zdravotní důvody, zakoupení výhodnější nabídky nebo nevhodný termín původního pobytu.

Jestliže se voucher rozhodnete uplatnit a vznikne problém, který se nepodaří na místě vyřešit přímo s poskytovatelem, rovněž se můžete obrátit na zástupce společnosti, kteří vám poskytnou pomoc.

Další oblíbené články