Recenze Mall.cz – vlastní zkušenost

Internetový portál Mall.cz nabízí široký sortiment zboží. Od ponožek až po počítače. Nabízí velký výběr sortimentu, možností platby, možností dopravy i možnosti nákupu a uplatnění dárkových poukazů. U tohoto obchodu je také možné pojistit si prodlouženou záruční dobu.

Pokud si myslíte, že tento obchod nabízí pouze menší blbůstky, tak jste vedle. Nabízí snad všechno, na co si můžete vzpomenout, včetně televizí a spotřebičů a to v zaručené kvalitě.

Portál má i své prodejny, které najdete v každém větším městě, a jsou k dispozici, když si chcete vyzvednout objednávku, na kterou vám přišla sms zpráva, vyřídit reklamaci či potvrdit záruční list. Není však možné si dané zboží na prodejně zakoupit.

Co se týče plateb na tomto portálu, je možné platit hotově, dobírkou, kreditní kartou a dalšími způsoby. Další ne moc častou nabídkou je možnost platby na splátky se společní CETELEM.

V nabídce je několik možných způsobů dopravy. Expresní doprava vám zajistí dodání do jednoho pracovního dne. Jako dnes skoro v každém obchodě, i Mall nabízí dopravu zdarma nad určitou částku. To se vám vždy objeví u daného produktu nebo v košíku. Společnosti, kterými si můžete nechat své zboží dopravit, jsou: Česká Pošta, PPL, INTIME a mnoho dalších. Nechybí ani nabídka osobního odběru na pobočce. Seznam poboček naleznete na internetových stránkách.

Mně osobně se velmi líbí možnost vlastního účtu a ukládání předmětů do „hlídacího psa“, přehled mých objednávek, moje hodnocení a moje seznamy, díky nimž nikdy nezapomenu, jaké zboží jsem si ještě chtěla zakoupit. Další nedílnou součástí, kterou musím na tomto portálu pochválit, jsou přesné popisky zboží. Několikrát jsem kupovala zboží, které je lepší si osahat na prodejně. Hlavně co se týče materiálu. Riskla jsem to a objednala a byla jsem mile překvapena. Líbí se mi možnost dárkových poukazů. Další věc, kterou jsem také využila. Asi třikrát jsem nakupovala s možností dopravy poštou a jednou jsem si vyzkoušela odběr na prodejně, kde jsem se tedy nějakou dobu potýkala s automatem, ale ochotná paní ze společnosti Mall.cz mi poradila a zboží nakonec v pořádku vydala.

Autor: Novotná Erika

Další oblíbené články