Recenze Footshop.cz

Footshop je e-shopem, který nabízí široký výběr tenisek za příznivé ceny. V sortimentu najdete obuv od těch nejznámějších sportovních značek – Adidas, Nike, Rebook a mnoho dalšího.

Portfolio značky doplňuje rovněž nabídka sportovního oblečení a doplňků. Zboží je rozčleněno do kategorií na dámské, pánské i dětské, vybírat můžete také podle podle účelu, tzn. boty zimní či letní.

Chci objednat zboží přes internet

V případě objednávky vám bude balíček doručen během několika málo dní. Konkrétní lhůty pro doručení závisí na výběru přepravce. Vybrat si můžete z několika platebních metod, jako je platba online, kartou, bankovním převodem, případně hotově rovnou na prodejně. Zboží si lze objednat rovněž na dobírku, a to také na Slovensko, do Rakouska, Maďarska, Polska nebo Rumunska. Pokud se nechcete nechat omezovat konkrétním časem doručení a čekat, až k vám přijede dopravce, jednoduše si zvolte doručení zboží na pobočku a sami si ho vyzvedněte v okamžiku, kdy se vám to bude hodit. Víte-li, že původní termín nestíháte, není pochopitelně problém datum vyzvednutí prodloužit. Jestliže výsledná částka překročí 2 500 Kč, navíc na vás čeká příjemný bonus v podobě poštovného zdarma.

Jak objednat osobně a jak řešit připomínky

Stejným způsobem je možné si také zboží objednat přes internet a před vlastním zakoupením vyzkoušet. Od vybraného výrobku si objednáte libovolné dostupné velikosti. Pohodlně tak zjistíte například svoje správné potřebné míry obuvi bez komplikovaného vracení a výměny nevyhovujícího zboží, které může trvat i několik týdnů. Když zjistíte, že vám oblečení či boty nevyhovují, můžete je navíc do 30 dnů vrátit.

V případě jakýchkoli dotazů využijte telefonickou linku, e-mail, případně svoje dotazy směřujte na sociální sítě. Tým Footshop vám obratem odpoví. Profesionální přístup e-shopu ostatně dokládá též certifikát Ověřeno zákazníky, který na základě pozitivních recenzí nakupujících udílí portál Heuréka.

Další oblíbené články