Recenze e-shopu JENA nábytek

JENA nábytek vznikl již v roce 1999, v roce 2012 se pak stal součástí holdingu OKAY. V současné době prodává svoje zboží prostřednictvím internetového obchodu a také 14 kamenných poboček po celé republice.

Ať to vašem nábytku sluší

V budoucnu by měly prodejny ještě přibývat, většina z nich je navíc otevřena od pondělí do neděle. Vysoká dostupnost je jednou z klíčových výhod tohoto obchodu. K tomu napomáhají i velmi benevolentně nastavené ceny dopravného. Vybranou položku si můžete nechat dopravit pohodlně až k vám domů, a to za ceny již od 199 Kč.

Základní myšlenkou je nabízet široce dostupný designový nábytek za nízké ceny. Vybírat můžete z více než 60 000 položek, v nabídce je nábytek i bytové doplňky. Doručení probíhá zpravidla do týdne a prodejce nabízí tzv. garanci spokojenosti. U některých typů produktů je však nutné se připravit na delší čekací lhůty, pokud nejsou výrobky přímo skladem.

Platit je možné dobírkou, převodem nebo kartou. Na prodejně pak můžete využít opět platbu v hotovosti nebo kartou. Dopravu na místo určení k zákazníkovi zajišťuje společnost GEIS. Pakliže vám tento způsob doručení vyhovovat nebude, lze si nechat vybraný produkt zaslat na prodejnu a tam si ho osobně vyzvednout.

JENA vám naslouchá

Jestliže si u výběru nebudete s čímkoli vědět rady, k ruce vám bude odborně proškolený personál. Mnoho užitečných tipů naleznete stejně tak i na webu. Zaměstnanci prodejny jsou připraveni vám pomoci i v případě jakéhokoli problému nebo při řešení reklamace.

V případě zájmu si vybrané zboží můžete pořídit i na splátky. Splátkový kalendář vám personál sestaví přímo na míru. Výši splátek i délku splácení si určíte individuálně dle svých potřeb. Sjednání úvěru probíhá jednoduše online, případně se můžete zastavit rovnou na pobočce. Schvalování trvá jen několik málo minut. S JENA nábytek se už nikdy nedostanete do situace, kdy potřebujete vybavit nové bydlení nebo vyřešit rekonstrukci a zjistíte, že nemáte dostatek prostředků v hotovosti.

Slevové kupóny do e-shopu Jena-Nabytek.cz

Další oblíbené články