Dovolená u moře

Recenze CK Alexandria

Rád bych se s vámi podělil o svou zkušenost s cestovní kanceláří Alexandria, u níž se řadím mezi stálou klientelu, neboť jejích služeb využívám již téměř 10 let a během této doby jsem s ní absolvoval téměř dvacítku zájezdů, převážně tedy těch po Evropě. 

Ochotní zaměstnanci a zábavný program

Samotný proces sjednávání zájezdů probíhal vždy naprosto bezproblémově, za celou tu dobu jsem se nikdy nesetkal s klamavým či nekalým jednáním ze strany této cestovní kanceláře. 

Rovněž k chování pracovníků CK Alexandria nemám sebemenších výhrad, vždy byli milí, a to ať už se jednalo o pracovníky na pobočce, kteří mi například pomáhali s výběrem hotelu či byli účastni sepisování smlouvy o zájezdu, nebo o delegáty a průvodce, jež byli přítomni, a zároveň ochotni vyhovět mým požadavkům a zodpovědět všechny mé dotazy, v místě pobytu. 

Zejména v dřívějších dobách jsem pak ocenil to, že pobočky této cestovní kanceláře byly dobře dostupné po celé ČR a nemusel jsem tak nikam daleko dojíždět. Nyní již téměř vše provádím online z pohodlí domova na webových stránkách Alexandria.cz, kde si mohu sjednat vysněný zájezd během pár kliknutí. K webu CK Alexandria bohužel směřuje z mé strany i malá výtka, ten totiž není moc uživatelsky přívětivý a rovněž nepůsobí zrovna moderním dojmem. 

Jelikož nejčastěji cestuji se svým devítiletým synem, tak bych rád vyzdvihl kvalitu animačních programů, které tato cestovka nabízí a jež mají opravdu pestrý a akcí nabitý harmonogram a představují tak super zábavu nejen pro děti, ale i pro dospělé. 

Nízké ceny a vysoká spolehlivost

Vždy jsme taktéž, až na jednu níže zmiňovanou výjimku, dostali vše, co bylo přislíbeno a zaplaceno, tudíž jsme si mohli zájezdy pokaždé užívat na 100 % s veškerým přislíbeným programem a všemi službami. Právě neshoda reality s nabídkou v katalogu bývá vůbec nejčastějším a jedním z nejzávažnějších problémů, na který si stěžují klienti cestovních kanceláří. 

Jakožto vůbec nejlepší dovolenou s CK Alexandria pak hodnotím tu ve čtyřhvězdičkovém hotelu Merlin v bulharském Lozenci, který je plně ve vlastnictví této cestovní kanceláře, a tudíž i veškerý program a služby v hotelu jsou pod jejím patronátem a bylo to skutečně znát, vše bylo doslova fantastické. 

Další z výhod, díky níž jsem této cestovní kanceláři natolik věrným, představuje skutečnost, že nabízené ceny zájezdů patří dlouhodobě k těm nejnižším a já jsem tak během těch let, kdy jsem klientem CK Alexandria, ušetřil desítky tisíc korun, oproti tomu, kdybych využíval služeb konkurenčních cestovek. 

Jedinou vadou na kráse tak zůstává přidělení pokoje bez výhledu na moře v Itálii, i když bylo domluveno, že okna pokoje budou směřovat k moři. Toto pochybení ale vzniklo vinou hoteliéra, který nám odmítl přidělit sjednaný pokoj, nikoliv chybou cestovní kanceláře, a tak jsem se rozhodl tuto skutečnost reklamovat. Reklamace nakonec byla vyřízena k mé spokojenosti a byla mi vyplacena peněžní kompenzace. 

 

90% 

+ bezproblémové sjednávání zájezdů 

+ chování zaměstnanců 

+ dostupnost poboček a možnost téměř vše vyřídit online 

+ programy pro děti i dospělé 

+ zájezdy odpovídaly nabídce v katalogu 

+ výhodné ceny ve srovnání s konkurencí 

– webové stránky 

Další oblíbené články