Mobil Samsung

Proč si pořídit smartphone od značky Samsung?

Jak už jistě víte, na trhu teď řádí dva, tři velikáni. Jedná se především o společnost Apple, Samsung a Huawei. Dnes se podíváme blíže na společnost Samsung a jejich nabídku chytrých telefonů. Také se v tomto článku dozvíte, proč si pořídit smartphone právě od společnosti Samsung.

Samsung se specializuje už pouze na smartphony

Společnost Samsung už se specializuje pouze na chytré telefony, takže mají stoprocentní fokus právě na inovaci těchto telefonů a neztrácí čas a energii i nad tlačítkovými verzemi telefonů.

Všechny chytré telefony nesou označení Galaxy a jedná se o špičkové zařízení, které má spoustu výhod oproti konkurenčním produktům. Jaké výhody to jsou? Čtěte dále a dozvíte se je.

Cena se rovná kvalitě

Jednou z největších výhod, co se týká chytrých telefonů od společnosti Samsung, je jejich kvalita a cena. Cena je vždy úměrná kvalitě, takže produkty nejsou nijak předražené a za vyšší částky si můžete pořídit nadupaný telefon s mnoha funkcemi a špičkovou kvalitou. Pokud jste ale pouze běžní uživatelé telefonů a bohatě si vystačíte s dobrým fotoaparátem, jednoduchou ovladatelností a základními aplikacemi, Samsung nabízí i levnější modely, které opět odpovídají kvalitě.

Oproti společnosti Apple, která se hlavně zaměřuje na vyšší třídu, takže má spíše dražší modely a málokdy vydá na trh levnější pro střední třídu, je Samsung všestranný.

TIP: Při nákupu využijte slevový kód Smarty.cz, nebo slevový kupón Comfor.cz

Displej a baterie

Telefony od Samsungu se vyznačují hlavně velkým displejem, který u nových modelů se pyšní Infitity-O tipem displeje.

Co se týče baterie, má daleko větší výdrž než konkurenční společnosti.

Ovládání

Dalším velkým přínosem je jednoduché ovládání. Téměř každý se rychle vyzná v telefonu a naučí se ho ovládat a využívat všechny jeho funkce. Telefony mají tlačítko zpět, což například postrádají telefony od společnosti Apple a pro mnohé to může být problém.

Mobilní telefony mají Android systém, který je jednoduchý a narazíte na něho i u jiných konkurenčních telefonů. Proto je možné, že už s tímto systémem umíte pracovat a nepřekvapí vás při pořízení nového telefonu Samsung.

O všech novinkách se můžete dozvědět na oficiálních stránkách Samsung.

Další oblíbené články