Proč nakupovat nábytek přes internet?

Objednávání produktů z internetových obchodů je trendem posledních let, který každým dnem oslovuje stále nové a nové zákazníky a který se nevyhnul ani oblasti prodeje a nákupu nábytku.

Výhodou takovéto formy nákupu je pro zákazníka neoddiskutovatelně skutečnost, že cena je mnohdy nižší než v kamenných prodejnách a to i v případě, že se jedná o stejný kus nábytku a stejného prodejce, neboť prodávající v případě prodeje zboží na internetu nese mnohem nižší provozní a skladovací náklady.

Nejzásadnější výhodu nákupu nábytku na internetu ovšem představuje nepochybně fakt, že se již více nebudete muset namáhat s mnohdy těžkými a neskladnými kusy nábytku a veškerý nákupní proces můžete provést z pohodlí svého domova. Ruku v ruce s ušetřenou námahou jde i skutečnost, že vám tento proces ušetří i váš drahocenný čas a nebudete už tak nikdy muset zažít pocit nepříjemného a nekonečného čekání v koloně cestou do prodejny či ve frontě u poklady přímo v obchodě.

Na internetu máte taktéž na výběr z mnohem větší nabídky nábytku, neboť kamenné obchodní domy výrobců nejsou nafukovací a ne všechny produkty mohou být zákazníkovi k dispozici právě tehdy, kdy by je potřeboval. Ovšem na internetové stránky nemá žádný obchod s nábytkem problém umístit všechny produkty, které aktuálně nabízí a vy si je tak můžete objednat, kdykoliv kdy si zrovna zamanete.

Kde si nábytek objednat?

Obchodů s nábytkem, které nabízejí svůj sortiment na internetu, je nepřeberné množství, což může být ovšem pro zákazníka mnohdy matoucí a ten ne vždy dokáže najít pro něj vhodný obchod, kde by byl schopen pořídit nábytek, který by splňoval jeho požadavky. Proto Vám přinášíme výběr pěti obchodů, jenž se specializují na prodej nábytku na internetu a v jejich nabídce najdete jen kvalitní a léty prověřený nábytek.

Sconto nábytek

Jedná se o obchod nabízející dle své internetové prezentace největší sortiment nábytku v České republice. Tudíž zde nebudete mít žádný problém sehnat kus nábytku, který zrovna v daný moment poptáváte a kterým byste rádi zkrášlili své bytové či nebytové prostory. Pokud si s výběrem nebudete jisti, tak můžete navštívit jeden z 8 obchodních domů, které tato společnost provozuje a před objednáním máte možnost si nábytek prohlédnout a vyzkoušet.

JENA nábytek

V nabídce tohoto obchodu najdete převážně designový nábytek, který se oproti konkurenci s podobně zaměřeným sortimentem odlišuje především nižšími cenami. JENA nábytek je tedy volbou, pokud chcete získat za málo peněz hodně muziky v podobě kvalitního designového nábytku. Na výběr máte z 50 000 kusů nábytku, které má firma aktuálně skladem.

ASKO nábytek

Firma založená roku 1991 je jedničkou na trhu, co se cen týká. To garantuje tím, že pokud doložíte zdroj, kde jiná společnost nabízí stejný produkt za nižší cenu, tak se s onou nabídkou cenově srovnají a k tomu navíc dostanete i bonus. Výhodou této firmy je taktéž fakt, že vám mohou na přání přivést nábytek i o víkendu a tudíž si nemusíte kvůli doručení brát dovolenou během pracovního týdne.

Mebline.cz

Mebline.cz je firmou nabízející e-shop s nábytkem, která klade velký důraz na kvalitu prodávaného nábytku a služeb, které poskytuje svým zákazníkům. Dovoz zdarma nabízí již od objednávky přesahující částku 29 000 Kč a na vrácení nevyhovujícího zboží máte 50 dní, což u konkurence nemá obdoby, neboť valná většina nabízí jen zákonem stanovenou 14 denní lhůtu. Nevýhodou firmy Mebline.cz je užší sortiment oproti výše zmiňovaným firmám s nábytkem.

Nabytek-Forliving.cz

Internetový obchod Nabytek-Forliving.cz je připraven vás oslovit dopravu zdarma již od 5000 Kč, do této částky je ovšem cena za dopravu taktéž více než přijatelná a to sice 199 Kč. Co se týče sortimentu, tak obchod nabízí základní sortiment nábytku, přičemž jeho kvalita patří mezi nejlepší z tohoto seznamu obchodů prodávajících nábytek na internetu.

Další oblíbené články