Toaleta

Příjemný pobyt na WC: Jak si vyzdobit toaletu

Napříč internetem si můžeme přečíst, jak vyzdobit svou ložnici či obývací pokoj. K vylepšení toalety už ale nalezneme tipů podstatně méně. Nalijme si pohár čistého vína a přiznejme si, že i tato místnost je důležitá a všichni asi chceme, aby byl náš pobyt v ní příjemný, nebo ne? Pokud ano, podívejte se na několik odvázaných nápadů v tomto článku.

1. Foto toaleta 

Stěny toalety kolem dokola ozdobené například fotografiemi krajin z vašich cest. Ti odvážnější, které neděsí pocit, že je osoby na fotografiích pozorují, mohou použít i veselé rodinné snímky. Inu, fotky v rámečcích v obýváku má každý, že? Počítejte ovšem s tím, že návštěvy pobavené vystavenými záběry budou možná díky tomu vaši toaletu okupovat podstatně delší dobu.

2. Novinová toaleta 

Dříve bylo častým zvykem nosit si na toaletu noviny. Dnes už papírové informace nahrazuje v mnoha případech elektronika. Komu se však novinový retro styl zamlouvá, zalíbí se mu třeba i tip na vyzdobení toalety novinovými výstřižky. Články můžete řadit například dle časové posloupnosti nebo z hlediska témat a zaměření. Noviny dodají místnosti styl a navíc vám umožní sledovat vývoj nejrůznějších dřívějších událostí, na které byste třeba jinak zapomněli.

TIP: Využijte slevový kód iFantazie.cz nebo slevový kupón Vivre.cz a nakupujte bytové doplňky za akční ceny

3. Umělecká toaleta 

Dalším tipem je veselá výzdoba toalety vlastním domácím uměním, tedy například obrázky, básničkami či jinými uměleckými díly vašich nejbližších. Na hlavní místo, kam standardně směřují oči návštěvníka této místnosti, se hodí nějaká vtipná tematická báseň. Samozřejmě jen pokud víte, že zábavné WC ocení i zbytek rodiny.

4. Hudební toaleta 

Hudební nadšence na toaletě potěší rádio. Fajnšmekři si dokonce nechávají nainstalovat hudební vypínač rovnou vedle vypínače světla. K hudebnímu WC se hodí černobílé nebo bláznivě barevné obložení. Vyhrajete-li si navíc s osvětlením této místnosti, bude to skutečně jedna velká jízda.

5. Zrcadlová toaleta 

Závěrečný tip je hodně odvážný, nicméně má své kupce. Obložení stěn ze všech stran několika zrcadly vytváří nekonečnou řadu vás samotných. Na toaletě už tak nikdy nebudete sami, společnost vám budou dělat vlastní klony. Proč ne? Proti gustu…

Další oblíbené články