Sleva 3% při platbě převodem Svět-koupelny.cz

Svet-koupelny.cz slevy a slevové kupóny

Podívejte se na možnosti jak ušetřit na Svet-koupelny.cz, díky aktuálním slevovým kódům a slevám pro rok 2020.

Aktivní kupóny a akce

Neaktivní kupóny a kódy

Omlouváme se, žádné slevové kupóny nebyly nalezeny.

Sleva 3% při platbě převodem Svět-koupelny.cz

Více o Svet-koupelny.cz

https://www.svet-koupelny.cz

Vše do koupelny od A až do Z najdete v e-shopu Svet-koupelny.cz. Velká nabídka van, sprchových koutů, koupelnového nábytku, baterií a dalších doplňků do vaší koupelny. Vybírat můžete také z velkého množství zlevněných produktů s velkou slevou. Svět koupelny má dnes svou základnu v Mostu, kde sídlí jak prodejna, tak servis. Oficiálním provozovatelem tohoto e-shopu je firma Koupelny Most s.r.o. Internetový obchod má dnes českou i slovenskou mutaci.

Výhody nákupu na Svet-koupelny.cz


V segmentu je komplexní segment koupelnového nábytku, vybavení a doplňků. K dispozici jsou také potřeby pro vytápění a vybavení pro veřejné prostory. Segment doplňuje ano i sortiment zboží pro seniory a vybavení pro usnadnění pohybu handicapovaných osob (madla, sedátka do vany atd.). Obchod nabízí řadu dalších zákaznických služeb v podobě například doprava zdarma při částce nad 4 999 Kč. Využít můžete několik způsobů dopravy a plateb včetně nákupu na prodejně. Možné je samozřejmě i osobní vyzvednutí zboží. Po celou dobu lze využít i systém sledování zásilek. Zde je také možné si zboží před nákupem na e-shopu prohlédnout. V případě problémů lze na adrese této provozovny případně objednávku reklamovat.

Lze použít slevový kód na Svět-koupelny.cz?


Pro e-shop Svět-koupelny.cz momentálně nemáme na našem portálu žádné slevové kódy. Využít můžete velkých slev na vybraný sortiment tohoto e-shopu. Pokud máte vlastní slevový kupón, pak ho stačí vložit do určeného políčka v nákupním košíku obchodu.


Hodnocení obchodu

Klikněte na hvězdy

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Počet hodnocení 9

Zatím žádné hodnocení