Expondo.cz

Expondo.cz slevové kupóny a slevy

Využijte slevové kupóny a slevy pro výhodnější nákup na Expondo.cz, kde pořídíte vhodné vybavení do firmy, dílny, garáže i domácnosti.

3x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Expondo.cz

Slevový kód 960 Kč na Expondo.cz

Využít slevu

Kupón se slevou 960 Kč pro nákupy nad 4800 Kč v e-shopu Expondo. Stačí rozbalit na pravé straně e-shopu nabídku k odběru novinek a přihlásit k ní vaší e-mailovou adresu.

Expondo.cz

Slevy na Expondo.cz

Využít slevu

Slevy na vybraný sortiment v e-shopu Expondo.cz. Při nákupu v tomto e-shopu na vás také může vyskočit vyskakovací okno se slevovým kódem na váš první nákup. Kód je podmíněn odběrem newsletteru.

Expondo.cz

Doprava zdarma na Expondo.cz

Využít slevu

Při nákupu v e-shopu Expondo.cz neplatíte žádné poštovné!

Expirované kupóny

Expondo.cz

Slevový kupón 7,5% na Expondo.cz

Zobrazit kupón

Slevový kupón 7,5% na váš nákup v e-shopu Expondo.cz.

Expondo.cz

Slevový kód 400 Kč na Expondo.cz

Zobrazit kupón

Při nákupu nad 5 500 Kč v e-shopu Expondo, můžete použít tento slevový kód se slevou 400 Kč. Kupón je platný pouze do 28.2.2022.

Expondo.cz

Více o Expondo.cz

V e-shopu Expondo si na své přijdou zejména pracovníci v gastro, průmyslu a řemeslníci. Z potřeb pro gastronomii najdete v e-shopu například nerezové pulty, police, mlýnky na maso, mycí techniku, chladící zařízení, fritézy, grily a mnoho dalšího. Řemeslníci pak jistě ocení širokou nabídku nářadí, stavebních strojů, dílenské vybavení a další. Obchod se také může pochlubit velkou nabídkou sportovního vybavení jako jsou především tranažéry, rotopedy nebo posilovací stroje.

Kam vložit slevový kód?

Expondo vložení slevového kódu