Danfil prsteny

Danfil prsteny slevové kupóny a slevy

Aktuální slevy a akce na luxusní prsteny a šperky z e-shopu Danfil.

3x slevový kód nebo akce pro červen 2024

Danfil prsteny

Slevy na Danfil.cz

Využít slevu

Velké slevy na vybrané prsteny v e-shopu Danfil.cz.

Danfil prsteny

Doprava zdarma na Danfil.cz

Využít slevu

Pokud si v e-shopu Danfil.cz zvolíte pro přepravu Zásilkovnu, tak neplatíte žádné poštovné.

Danfil prsteny

Luxusní krabička zdarma na Danfil.cz

Využít slevu

Nakupte vaše snubní prsteny v e-shopu Danfil.cz a získejte luxusní krabičku na prsteny zdarma.

Expirované kupóny

Danfil prsteny

Slevový kód 10% na snubní prsteny Danfil

Využít slevu

Snubní prsteny Danfil nyní se slevou 10%. Stačí si zažádat o zaslání slevového kódu v e-shopu Dfprsteny.cz a sleva 10% je Vaše! Akce platí pouze do 30.4.2019.

Danfil prsteny

Více o Danfil prsteny

Danfil to jsou luxusní snubní prsteny z pravého zlata nebo stříbra. V e-shopu dfprsteny.cz si můžete vybrat snubní prsten přesně podle vašich požadavků. Obchod nabízí i vyrytí vlastního textu na prsten. Danfil je výrobce zaměřující se primárně na briliantové šperky. Ve svém portfoliu má prsteny, přívěsky nebo sety. Prsteny navíc třídí dle příležitostí (snubní atd.). Samostatně si lze filtrovat aktuální akční nabídku.

Danfil je česká rodinná firma, jejíž kořeny sahají do roku 1992. Na původní tradici pak již pod současným názvem navázal další zakladatel v roce 2005. Dnešní sídlo firmy je tak v Liberci. Celkem má ve svém portfoliu asi 2500 modelů. Zaštiťuje čtyři značky rozdělené do celé řady kolekcí podle různých příležitostí včetně například šperků pro děti. Šperky distribuuje značka prostřednictvím čtyř e-shopů, a to včetně jeho slovenské mutace. Mimo koncových zákazníků nabízí Danfil také možnost velkoobchodního odběru.

Nejedná se jen o prodej, ale o přímou výrobu, a to jednak o sériovou, ale i o šperky na zakázku. Samotné výrobě předchází vždy tvorba 3D modelu, aby si klient nejprve mohl udělat přesnou představu.

Kam vložit slevový kód na Danfil.cz?

Vložení kódu na Danfil.cz