Novinky ze světa slevových kódů – Duben 2016

Podívejme se na novinky v oblasti slevových kódů a kupónu, které můžete použít v měsíci dubnu. Pokud se chystáte koupit nový mobil, tablet, či nějaké mobilní příslušenství, tak vás určitě může potěšit slevový kupón do e-shopu Smarty.cz, kde najdete desítky značek mobilů a příslušenství. Hlavní doménou tohoto obchodu je pak prodej mobilních telefonů Apple.

Pokud zrovna vybavujete svůj domov, pak nepřehlédněte nové slevy do e-shopu 4Home.cz. S rostoucími teplotami, také jistě oceníte slevy na značkové grily Weber. Doporučujeme také podívat se na last minute dovolené od cestovní kanceláře Čedok. Nákupem dovolené již nyní můžete ušetřit i několik tisíc korun. Nově jsou v naší nabídce také slevové kupóny Deichmann, kde můžete zakoupit značkovou obuv za lidové ceny. Ušetřit můžete také při nákupu známých produktů z teleshopingu v e-shopu TvProducts.cz. 

Levné wellnes a víkendové pobyty pak můžete sehnat se slevou až 70% na Slevoking.cz, či Slevoteka.cz. Nově jsou tu také kupóny do e-shopu Rozbaleno.cz a VaseCocky.cz.

Další oblíbené články