Mobil

Nové telefony roku 2021

Díky rychlému tempu vývoje chytrých telefonů vždy čeká něco nového. Zde se podíváme na ty telefony, které přijdou na prodejní pulty v roce 2021.

Nadcházející generace telefonů

Xiaomi Mi 11

Očekává se, že Xiaomi bude první, kdo potvrdí, že bude používat nejnovější hardware Qualcomm – takže očekáváme oznámení během summitu Qualcomm Snapdragon v prosinci 2020.

Nokia 7.3 5G

Společnost Nokia se snaží přidat do svého výběru další cenově dostupný telefon 5G a říká se, že tento telefon bude používat nový hardware Qualcomm Snapdragon 690 5G nebo MediaTek Dimensity.

Nokia 9.3 PureView – nebo Nokia 10?

Zvěsti o nové vlajkové lodi kolovaly už déle než rok, bez známek nepolapitelného telefonu. Objevil se návrh, že Nokia v listopadu uspořádá akci k uvedení nových zařízení, a Nokia 9.3 PureView může být na seznamu, ale je to už nějaký čas, co jsme viděli nějaké úniky – a v poslední době také uniklý dokument naznačil Nokii 10. Nyní máme podezření, že dojde k únorové aktualizaci.

Huawei Mate X2

Skládací telefon příští generace Huawei má údajně kódové označení Teton a přejde od designu původního Mate X s displejem vně k jednomu s displejem v interiéru. O tomto telefonu se toho moc neřeklo, ale možná se dočkáme ještě představení.

LG Velvet 2

Předpokládá se, že společnost LG zahájí aktualizaci Velvet – Velvet 2. Očekává se kolem března 2021 na aktualizovaném hardwaru řady Snapdragon 700 – pravděpodobně bude oznámena na summitu Qualcomm Snapdragon. O telefonu se toho ví málo, ale očekáváme, že se bude jednat o přírůstkovou aktualizaci.

Samsung Galaxy S21 Ultra

Samsung Galaxy S21 by mohl Samsung vzít o něco levnějším směrem se zajímavým integrovaným krytem fotoaparátu v horním rohu zadní části. 6,2palcový plochý displej by mohl zdobit S21 a předpokládáme, že vedle něj bude uveden větší S21 +. Pověsti naznačují zahájení v lednu 2021. Nová generace smartphonů Samsung již zaznamenává řadu úniků. Očekáváme uvedení v únoru 2021, že si Ultra ponechá velkou baterii a velké megapixelové fotoaparáty a očekáváme 5nm procesory příští generace od společnosti Exynos. Nedávno unikl design s velkým krytem zadní kamery, který předvádí nový svěží design.

OnePlus 9, 9 Pro a 9E

OnePlus byl při uvádění svých zařízení poměrně pravidelný a na jaře roku 2021 bychom očekávali, že uvidíme OnePlus 9. Zvěsti naznačují OnePlus 9, 9 Pro a možná dostupnější model s názvem OnePlus 9E. Vynořily se povrchové úpravy, díky nimž OnePlus 9 Pro vypadá podobně jako Samsung Galaxy S20 FE.

Samsung Galaxy Fold E

Zvěsti naznačují, že Samsung se dívá na dostupnější skládací telefony – a Galaxy Z Fold E je to, co bychom mohli dostat. Mluví se o modelu Fold s menším externím displejem, jako je Z Flip, který je navržen tak, aby se prodával mnohem levněji. Může to být levnější Fold model pro rok 2021?

Samsung Galaxy Z Flip 2/3

Společnost Samsung zaměřuje své úsilí na skládací telefony a očekáváme, že se nového Flipu dočkáme v roce 2021. Zatím jedinou informací, kterou jsme slyšeli, je, že se očekává, že bude spuštěna samostatně pro aktualizaci Galaxy S, takže si myslíme, že se objeví v červen 2021. Říká se, že displej dostane aktualizaci na 120 Hz pro plynulejší posouvání.

Apple iPhone SE 2 Plus

Jakmile byl oznámen iPhone 2020 SE, začaly se šířit zvěsti o větším modelu. Vzhledem k tomu, že iPhone SE v podstatě převzal tělo iPhone 8, existují lidé, kteří se zajímají o to, zda bude spuštěn model Plus, který se zasune do prostoru iPhone 8 Plus. S novým iPhone 12 mini, který stojí mnohem víc než SE, zaplní Apple tuto levnou, ale velkou mezeru?

Apple iPhone 13

IPhone 12 byl spuštěn teprve nedávno, ale už slyšíme, že Apple by se mohl dívat na systém Touch ID pod displejem. Pokud znáte Apple, design nového iPhone by měl stejný design jako 12, ale sníží se zářez na tomto displeji?

Flip telefon Xiaomi

Společnost Xiaomi v minulosti předvedla řadu skládacích prototypů, ale nyní se hovoří o tom, že společnost hledá zdroje pro komponenty od Samsung Display. Předpokládá se, že Xiaomi má zájem na výrobě skládacího telefonu podobného Samsung Galaxy Z Flip.


Slevové kódy a slevy do e-shopů s mobily

Slevový kupón AlzaSlevový kód HuaweiSlevy F-Mobil.czSlevové kódy OKAY

Další oblíbené články