Nová nálož slevových kupónů

V lednu tu pro vás máme další nálož slevových kuponů. Nově můžete například využít slevový kód do e-shopu Pradlo-Elegant.cz, který má hodnotu 150 Kč pro všechny objednávky v hodnotě nad 1 000 Kč. Dále tu máme slevové kupony v hodnotě 10% na váš nákup na Hodinky.cz, ModniDoplnky.cz a Sperky.cz. Rovných sto korun můžete ušetřit při vašem nákupu na slevovém portálu Slever.cz.

S blížícím se Valentýnem, tu pro vás máme slevu 50 Kč pro nákup květin v e-shopu KvetinyExpres.cz. Sleva 2% je připravena pro všechny hudební nadšence, do e-shopu Kytary.cz.

Zimní výprodeje

V čase po vánocích si pro vás spousta e-shopů připravila zimní výprodeje a my jsme pro vás připravili nabídku těch nejlepších, které by vám rozhodně neměli uniknout. Za zmínku určitě stojí výprodej na Bonatex.cz a Astratex.cz. Výrazné slevy najdete v módním e-shopu DifferentFashion.cz, který se specializuje převážně na značku Desigual. Zimní výprodej probíhá taky v obchodu s obuví Bata.cz.

Výprodej probíhá také v e-shopu s kosmetikou Krasa.cz a v obchodě s parfémy Parfemy.cz. Sportovci by si neměli nechat ujít velké slevy v SportObchod.cz. Cestovatelé a dovolenkáři by mohli například ocenit výhodnou zálohu na letní dovolenou v hodnotě pouze 500 Kč. Maminky pak jistě ocení slevy na plenky Pampers v obchodě ProDeti.cz.

Další oblíbené články