Liverpool fans

Levné zájezdy na fotbal a hokej

Hokej a fotbal jsou dva velice populární sporty snad v každé zemi. Každý aktivní fanoušek chodí pravidelně fandit svému týmu, ať už na domácí půdu nebo ven. Oba sporty nabízí možnost buď hrají v nižší lize, která je pouze na území České republiky nebo můžete fandit na vyšší ligách, které se hrají kdekoli v zahraničí. Jestliže se na tato utkání chcete podívat, budete se na ně muset nějak dopravit. V takové situaci máte dvě možnosti – vycestovat samostatně nebo s přáteli, tedy cestovat na vlastní náklady na použití vlastního dopravního prostředku, nebo můžete využít cestovní společnosti, které vám dopraví přímo až na stadion, kde si můžete vychutnat příjemnou atmosféru, zároveň máte během cesty zajištěné veškeré pohodlí (můžete si odpočinout nebo třeba pít).

Fotbal

Jestliže chcete vyrazit na povedené fotbalové utkání, určitě využijte fotbalový portál Fotbaltour.cz. Jedná se o společnost, která má již mnoho let zkušenosti s cestováním na vybraná utkání. Jejich největší předností je opravdová láska k fotbalu, takže rozumí přesně tomu, co nabízí. Společnost nabízí více služeb, které můžete využít:

 • Vstupenky – kupování vstupenek na utkání bývá občas docela složité, protože ve chvíli, kdy se vstupenky uvolní na trhu k prodeji, jsou okamžitě vyprodané. Vstupenky si tedy můžete zakoupit rovnou při zajišťování dopravy, nebudete tak muset zajišťovat vše na odlišných místech a neztratíte tak zbytečně mnoho času.
 • Zájezd – pokud jste se rozhodli, že na nějaký zápas vyrazíte, můžete si vybrat podle svého klubu nebo se podívat do přiložených nabídek. Jestliže si zajistíte kompletně celý zájezd, budete mít součástí nejen vstupenky, dopravu, ale také ubytování. V případě nějakých potíží, můžete využít česky mluvících delegátů, kteří za vás potíže vyřeší nebo vám s nimi alespoň pomohou.
 • Pojištění – standardní pojištění není součástí žádného zájezdu, pokud se však chcete připojistit, zajistíte si ho za přiloženou cenu na den. Co zápas, to jiné ceny.
 • Poukaz – součástí nadstandardních služeb bývají poukazy. Můžete si nechat připravit poukaz podle vlastních požadavků, který posléze někomu darujete.
 • Cena – ceny zájezdů se pohybují v přijatelné rovině. Kdybyste chtěli vyrazit na vlastní náklady, určitě zaplatíte mnohem více a za menší zážitek.

Jaké zápasy můžete navštívit?

 • Zápasy české reprezentace
 • Premier League (Arsenal, Chelsea, Liverpool, Manchester United, Manchester City, Tottenham atd.)
 • La Liga (Real Madrid, Barcelona, Atletiko Madrid…)
 • Bundesliga (Bayern Mnichov, Borussia Dortmund…)
 • Serie A (AS Řím, Juventus Turín, Inter Milan, AC Milan…)

Hokej

Pokud jste raději fanouškem hokeje, můžete zase využít cestovní kancelář Hokejtour.cz. Jedná se o totožný internetový portál, který nabízí zájezdy na fotbalová utkání. Zápasy si opět vybíráte buď z hlavní stránky nabídek nebo podle svého oblíbeného klubu. Využít opět můžete:

 • Vstupenky
 • Zájezd
 • Pojištění
 • Poukaz

Při každém vycestování je vždy zvolena příležitostní doprava, která bude nejen příjemná pro každého cestujícího, ale zároveň nebude trvat dlouho. Výhodou také bývá, že se nejedná o zcela oříznutý zájezd, když si podíváte pouze na stadion na Fotbal nebo Hokej, a posléze budete opět cestovat domů. Součástí každého zájezdu bývají také různé výlety, prohlídky daných měst a poznávání památek. Po celou dobu je vytvořen precizní aktivní program, který vám zajistí, že se nebudete nudit, ale zároveň se ani neztratíte, protože program je výborně organizován.

Další oblíbené články