Levné wellness pobyty v roce 2020

Wellnes pobyty jsou stále populárnějším typem zážitku. Jak je vybírat a jak při nákupu navíc ušetřit?

Jak vybrat wellness pobyt

V zásadě bychom měli mít na paměti hlavně druh pobytu a to, zda chceme strávit dny aktivně, pohybem nebo cvičením, případně vyrazíme čistě za relaxací. O odpočinku má každý svou individuální představu a o ten jde na wellnes především. Pokud si ted dokážeme předem říci, co je pro nás to pravé, pobyt splní svůj účel a vy se po několika dnech vrátíte domů doslova jako znovuzrození.

Tím dalším, co bychom měli zohlednit, je mimo vlastních wellness služeb ještě i forma stravování. Většinou je jakýmsi základem snídaně, ale může pro vás být mnohem komfortnější mít zajištěnou stravu kompletně.

Vyrazit můžete do hotelu nebo penzionu po vlastech českých nebo za hranice. A to nijak daleko, tradičně oblíbenými lokalitam jsou Slovensko nebo Maďarsko, proslulé svými lázněmi. Pozor, wellnes pobyt bychom si však s lázněmi neměli plést. Určitě se navíc nedá univerzálně tvrdit, že pobyt v zahraničí by byl automaticky dražší, často je cena srovnatelná.

Kde levně koupit wellness pobyt?

Právě ta je bezesporu zásadním faktorem je při výběru. Obecně lze říci, že čím více se hodláte „rozmazlit“, tím dražší pobyt ve výsledku bude. Jednotlivé procedury a případné další služby zkrátka výslednou částku nasčítají. Neznamená to ale, že wellnes pobyty by byly finančně nedostupné.

Velké množství se jich tradičně objevuje na slevových portálech. Těch v posledních letech v tuzemsku vzniklo i zaniklo velké množství. Proto má smysl nakupovat pouze u těch prověřených, které fungují dlouhodobě a jedná se o stabilní společnosti. Jmenovat lze weby jako Pepa.cz, Slevoteka.cz, SlevaDne.czSlever.cz nebo HyperSlevy.cz.

Nakupovat na slevových portálech se přitom opravdu vyplatí. Úspora totiž může být v konečném důsledku velmi výrazná, dokonce až 50 % oproti původní ceně. Potřeba je tak „pouze“ reagovat velmi rychle, protože nabídky jsou zpravidla limitovány v čase.

Další oblíbené články