Levné klimatizace do domu nebo bytu

Neúprosné horko, které se dere do vašich domovů, kanceláří a ostatních prostor, dokáže spolehlivě odradit od většiny prováděných činností. Větráky se otáčejí na plné obrátky, ale i tak se stihnete zapotit? Je na čase, poohlédnout se po příjemnější variantě. Klimatizace se stane tichým a cenným společníkem, jež vás bude osvěžovat po celý den.

Základní parametry

Sto lidí, sto chutí, proto je na začátku důležité vymezit si jasně stanovená kriteria, dle kterých budete produkt vybírat. Sháníte-li klimatizaci do jedné místnosti, přijde vám nejvíce k chuti klimatizace s možností připevnění na stěnu. Pokud se ale v domě běžně přesouváte z jednoho místa na druhé, poslouží lépe mobilní varianta. Osvěžit se tak můžete v kuchyni při vaření nebo například v pracovně, protože je jen na vás, kam klimatizaci postavíte. Velký výběr nástěnných, mobilních a mnoha dalších druhů lze zakoupit přímo v prodejnách či na e-shopu, jako například Euronics.cz nebo Alza.cz. Tyto prodejci se specializují přímo na elektroniku, a proto si můžete být jisti jejich správnou funkcí, spolehlivou záruční dobou i nabízeným servisem, když nastanou komplikace.

Cena jako jeden z rozhodujících faktorů

Jelikož se pohybujeme v podnebí, kde není třeba využívat klimatizaci po celý rok, není nutné utrácet za tuto elektroniku velké částky. Díky velké poptávce se rozrostla nabídka e-shopů s různým zbožím do domácnosti včetně Mall.cz a Kasa.cz. I na těchto stránkách lze výhodně zakoupit klimatizace různých parametrů a funkcí.

Standardní a doplňkové funkce

Nastavení teploty chladného vzduchu není to jediné, co můžete od svého nového pomocníka očekávat. Náročnější uživatelé mohou totiž vybírat také z možností různých rychlostí proudění, změny směru, či dokonce čištění vzduchu. Nejen že ulevíte tělu od nepříjemného horka, ale také můžete dýchat zvlhčený vzduch, očištěný od přebytečných látek a nečistot. To vše lze také z pohodlí vaší židle nebo sedačky za pomoci dálkového ovládání.

Velikost klimatizace

Zásadně je důležité také myslet na své zdraví. Příliš velké změny teplot mohou vyvolat nachlazení a nadělat více škody než užitku. Proto je důležitý správný výběr velikosti dle prostoru místnosti, a také její správné nastavení.


Slevové kupóny a slevy v e-shopech

Slevové kupóny 2jakostSlevový kupon Diskontni-nakupy.czSlevový kupon Electronic Star

Další oblíbené články