Kde koupit levnou dovolenou v roce 2018?

Pomalu ale jistě se blíží čas, kdy je potřeba přemýšlet o koupi dovolené. Všeobecně platím, že čím dřív tím levněji můžete takovou dovolenou zakoupit. Nemusí to však být nutně pravidlem. Výhodně se dají pořídit zájezdy i těsně před odjezdem tzv. last minute. Nevýhodou je, že na sbalení máte pár dnů, mnohdy pouze hodin. Ovšem taková dovolená se dá sehnat i se slevou 70% oproti původní ceně a to se už vyplatí. Důležité je sledovat aktuální nabídky cestovních kanceláří, aby vám takto výhodná nabídka neutekla. V tomto článku se podíváme, kde můžeme takto výhodnou dovolenou pořídit. Je jedno zda se jedná dovolenou u moře, na horách, v Česku nebo zahraničí.

Kde koupit levnou dovolenou v roce 2018?

Levná dovolená na Invia.cz

Invia.cz

Invia je největší český portál s nabídkou dovolených. V jejich systému si můžete zarezervovat dovolenou od stovek cestovních kanceláří. Invia nabízí téměř všechny destinace na které si jenom vzpomenete. Na vybrané zájezdy nyní navíc můžete získat slevu až 10 000 Kč.

 

Dovolena.cz slevy na zájezdy

Dovolena.cz

Dovolena.cz je další velký portál nabízející tisíce dovolených od různých cestovních kanceláří. Portál spadá pod známou firmu Student Agency, kdy jsou všechny CK pojištěny, proto se není potřeba brát žádných problémů. Na Dovolena.cz najdete zájezdy od cestovních kanceláří jako jsou například Fisher, Blue Style, EXIM tours, Čedok, Firo Tour a desítky dalších.

Cestovní kancelář Firo Tour

FIRO Tour

Firo Tour patří mezi ověřené cestovní kanceláře s dlouholetými zkušenostmi s dovolenými a zájezdy po celém světe. V jejich nabídce najdete především dovolené u moře, ale také zájezdy pro milovníky lyžování, nebo poznávací zájezdy. Pokud hledáte levnou dovolenou, pak je FIRO Tour výbornou volbou, jelikož po celý rok můžete vybírat z jejich zvýhodněné nabídky, kde najdete dovolenou se slevou.

CK České Kormidlo

CK České Kormidlo

Cestovní kancelář České Kormidlo patří mezi nejznámější cestovní kanceláře u nás. U CK České Kormidlo můžete získat slevu až 49% na vaší vysněnou dovolenou. Kromě klasických dovolených najdete na webu CK ke koupi i letenky či poznávací zájezdy. Zároveň v jejich nabídce najdete širokou nabídku ubytování v tuzemsku.

 

 

CK Alexandria

CK Alexandria

Cestovní kancelář Alexandria se zaměřuje především na dovolené u moře a to na destinace jako jsou Bulharsko, Chorvatsko, Řecko, Španělsko, Itálie, Egypt, Maledivy, Malta, Tunisko, Maďarsko, ale i například domácí dovolená v ČR nebo na Slovensku. Na jejich webu najdete také množství slev a akcí.

 

Kde koupit levnou dovolenou v roce 2018?
4.8 (96.67%) 6 recenze

Diskuze, recenze a zkušenosti