Kde koupit levnou dovolenou v roce 2022?

Pomalu ale jistě se blíží čas, kdy je potřeba přemýšlet o koupi dovolené. Všeobecně platím, že čím dřív tím levněji můžete takovou dovolenou zakoupit. Nemusí to však být nutně pravidlem. Výhodně se dají pořídit zájezdy i těsně před odjezdem tzv. last minute. Nevýhodou je, že na sbalení máte pár dnů, mnohdy pouze hodin. Ovšem taková dovolená se dá sehnat i se slevou 70% oproti původní ceně a to se už vyplatí. Důležité je sledovat aktuální nabídky cestovních kanceláří, aby vám takto výhodná nabídka neutekla. V tomto článku se podíváme, kde můžeme takto výhodnou dovolenou pořídit. Je jedno zda se jedná dovolenou u moře, na horách, v Česku nebo zahraničí.

Kde koupit levnou dovolenou v roce 2022?

Levná dovolená na Invia.cz

Invia.cz

Invia je největší český portál s nabídkou dovolených. V jejich systému si můžete zarezervovat dovolenou od stovek cestovních kanceláří. Invia nabízí téměř všechny destinace na které si jenom vzpomenete. Na vybrané zájezdy nyní navíc můžete získat slevu až 10 000 Kč.

 

Dovolena.cz slevy na zájezdy

Dovolena.cz

Dovolena.cz je další velký portál nabízející tisíce dovolených od různých cestovních kanceláří. Portál spadá pod známou firmu Student Agency, kdy jsou všechny CK pojištěny, proto se není potřeba brát žádných problémů. Na Dovolena.cz najdete zájezdy od cestovních kanceláří jako jsou například Fisher, Blue Style, EXIM tours, Čedok, Firo Tour a desítky dalších.

Další oblíbené články