Stříhání vlasů

Jak ušetřit za kadeřníka?

Potrpíte si na úpravu svých vlasů, ale vysoké částky vynakládané za pravidelné návštěvy kadeřníka příliš zatěžují váš rozpočet? Připravili jsme pro vás několik jednoduchých tipů, jak můžete za kadeřníka snadno ušetřit, a přitom stále vypadat skvěle.

Stříhání svépomocí

První variantou, která napadne pravděpodobně většinu lidí je náhrada kadeřnictví stříháním v domácích podmínkách. Zejména u pánských účesů realizovaných holícím strojkem může být tato alternativa relativně schůdná. Pořízení základního náčiní není příliš nákladné a díky budoucím úsporám se vám částka rychle splatí. Vždy však musíte mít na paměti, že složitější střihy se v domácích podmínkách bez profesionálního vybavení a dlouholetých zkušeností provádí jen velmi složitě.

Učňovské kadeřnictví

Pokud si na sestřihy v domácích podmínkách netroufáte, můžete zvážit návštěvu učňovských kadeřnictví. V nich vám budou sestřihy provádět učňové, kteří na klientech získávají praxi. Ceny jsou tak oproti běžným kadeřnickým salonům podstatně nižší a kvalita může být mnohdy srovnatelná. Ideální je zvolit takové podniky, které mají dobré uživatelské reference a hodnocení, čímž se pravděpodobně vyhnete případné nespokojenosti s finální podobou účesu.

Nákup více návštěv najednou

Nechcete dělat žádné kompromisy a preferujete návštěvu běžných kadeřnictví, ale i přesto byste rádi ušetřili? Zkuste se u svého kadeřníka informovat o možnosti nákupu „permanentek“. Při platbě dopředu velké množství salónů nabízí slevy i v řádek desítek procent běžných cen.

Slevové kódy a akce

Poslední možností je pro vás využití různých slevových akcí nebo slevových kódů dostupných na internetu. Speciální slevové portály umožňují nákup voucherů, které zákazníkům zprostředkují výhodnější podmínky. Zkuste zadat do vyhledávače na internetu příslušná hesla a najděte si nejvýhodnější varianty.


Slevové kupóny a slevy v e-shopech

Slevový kód Navlas.czSlevové kupóny Svetkadernictvi.czSlevový kupón Sephora

Další oblíbené články