Doplňky stravy pro cvičení

Jak ušetřit při koupi výživových doplňků

Zařazujete do svého jídelníčku větší množství výživových doplňků, což se negativně odráží na vašem rozpočtu? Připravili jsme pro vás několik tipů, jak na jejich pořízení ušetřit.

Porovnání cen

Pokud nakupujete doplňky běžně pouze v jednom vybraném obchodě, můžete na pořízení oblíbených produktů prodělat poměrně vysoké částky. Před koupí byste měli vždy detailně porovnat ceny z různých prodejců. Pomoci vám k tomu mohou cenové porovnávače.

Slevové akce a výprodeje

Nakupujete jednorázově vždy když vám daný suplement dojde a ihned potřebujete nový? Zkuste k pořizovaní přistupovat systematičtěji a sledujte dlouhodobě vývoj cen. Trh se suplementy je typický pro časté slevové a výprodejové akce, takže pokud budete trpěliví, můžete během těchto období ušetřit i několik desítek procent běžných pořizovacích cen.

Zboží před expirací

Jestliže máte opravdu rádi velké slevy a suplementy spotřebováváte velmi rychle, může pro vás být zajímavou alternativou nákup doplňků blížících se ke své expiraci. Velké množství výrobců se touto cestou snaží o vyprodání starších zásob. Dejte si však pozor na jakost a zdravotní nezávadnost konkrétního produktu, která by měla být vždy na prvním místě.

Suplementy bez příchutě

Nepotrpíte si na vynikající chuť a vystačíte si s málem? Zkuste se podívat na nabídku suplementů bez příchutě. Musíte u nich samozřejmě počítat s horšími chuťovými parametry, ale jejich ceny bývají podstatně nižší.

Bazary a internetová tržiště

S rozmachem fitness došlo také k vytvoření několika velkých online komunit, kde mezi sebou členové sdílí své know-how a vyměňují si své poznatky. Součástí těchto komunit bývají často také tržiště fitness vybavení a potravinových doplňků. Často zde můžete narazit na suplementy za zajímavé ceny, protože původním majitelům například nesedí chuť nebo se změnily jejich cíle. Opět však platí, že byste měli důkladně prověřovat kvalitu kupovaného zboží.


Slevové kupóny a slevy v e-shopech s doplňky

Slevový kód Amix NutritionKupóny BodyworldSlevový kupón Myprotein

Další oblíbené články