FIRO Tour recenze a zkušenosti

Společnost FIRO Tour se specializuje na zájezdy, které vám dovolí na chvíli přestat snít a opravdu si danou zemi prožít se vším všudy. Na své si na nejen letních dovolených užijí nejen dospělí, ale i děti. Společnost nabízí hned celou řadu možností, jak se dostat k vytouženému moři, vrcholu, ostrovu či památce, po které vaše srdce již roky touží. Můžete s nimi letět, jet autem, poznat exotickou dovolenou i se zahalit do tajů poznávacích zájezdů, které patří mezi naprosto oblíbené u všech věkových generací. Je tedy opravdu z čeho vybírat a to ještě nepadla zmínka o last minute zájezdech, které musí potěšit každého.

Last minute zájezdy do všech koutů světa

S last minute zájezdy od společnosti FIRO Tour se opravdu podíváte do všech koutů světa a to za naprosto senzační ceny. Je libo Chorvatsko, Řecko, Itálie, Kanárské ostrovy, Turecko, Portugalsko či dokonce úžasné Španělsko? Tak na co ještě čekáte? Tyto a mnohé další země čekají na to, až je poctíte svou návštěvou. Last minute zájezd třeba do zmíněného Španělska vás může vyjít na sedm nocí s polopenzí až na neuvěřitelných 15.000 Kč na osobu. Propásnout takto výhodné akce se opravdu nevyplácí. Dovolenou snů za zlomek ceny totiž chce naprosto každý.

Nabídka tematických dovolených vás jistě osloví

Nevíte, co si pod pojmem tematická dovolená představit? Prozradíme vám to. FIRO Tour se jako jedna z mála cestovních kanceláří specializuje na tematické dovolené, které v překladu znamenají dovolené tak, jak si je představují koncoví klienti. Odjet tak můžete například na dovolenou s dětmi, bez dětí, se psem, také na dovolenou pro seniory od 55 let, dovolenou pro vozíčkáře či takovou, která je mimo katalogovou nabídku. A to ještě není zdaleka vůbec vše. Vybírat totiž můžete i z dovolených s wellnesem, aqvaparkem či těch, které nabízejí bezlepkové pokrmy. Nabídka je opravdu tak široká, že nejednou při výběru ztratíte svou hlavu. A to je teprve zlomek z toho, co vám může cestovní kancelář FIRO Tour opravdu nabídnout.

Další oblíbené články