Dny dopravy zdarma 2017

Den dopravy zdarma 2016

Den dopravy zdarma 2017

Nákupy na internetu se zpravidla vyplatí tehdy, než přijde řada na dopravné. V takovém případě se vám vybrané zboží může citelně prodražit. Pak nezbývá než buď utrácet mimo plán a pořídit i to, co jste nakonec vůbec nechtěli, abyste dosáhli na limit, od něhož není nutné dopravu platit, nebo nakupovat výhodněji? Jak?

Co je Den dopravy zdarma?

Internetový srovnávač cen Heureka.cz vám nejen pomůže najít nejlevnější produkty, ale také ušetřit právě na dopravném. Pro velký úspěch již popáté startuje totiž Den dopravy zdarma. Zapojené e-shopy najdete na oficiálním webu akce Dendopravyzdarma.cz. Ten letošní začíná poměrně příhodně v předvánočním období, to znamená 13. listopadu ve 12:00 hodin. Končíme za dva dny, tedy 15. listopadu 2017 totožného času. Takže jestli chcete letos vyřešit předvánoční nákupy bez stresu, jde o ideální příležitost.

Které obchody se zapojují? Celkem by jich mělo být více než tisíc. Poznáte je na Heuréce vždy podle speciální ikonky. A nemusíte se bát, že byste se vystavovali riziku. Projektu se účasní pouze spolehlivé e-shopy, které se mohou honosit certifikátem OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY, namátkou můžeme jmenovat například známý Mall, Euronics či Vivantis.

Skutečně je to tak výhodné?

Rozhodně tedy nehrozí, že Ježíšek by měl malý výběr. Na jednom místě pohodlně za příznivé ceny seženete kosmetiku, doplňky do domácnosti nebo třeba elektroniku. Dodaný balík totiž nemá žádné váhové omezení a přepraven musí být až k vám domů. Zvýhodnění se netýká osobního odběru na různých výdejních místech.

Zároveň získáváte záruku, že celá akce probíhá naprosto korektně a obchodníci nemohou pravidla nijak obcházet. Zapojené obchody mají striktně zapovězeno snažit se jakkoli si dopravu zdarma kompenzovat. Nesmějí uměle navyšovat ceny, ani vám připočítávat žádné skryté poplatky. Co je deklarováno, to reálně dostáváte. Celá akce tak není pouhým marketingovým trikem, ale skutečně nastavuje výhodné podmínky pro zákazníka.

 

Další oblíbené články