Den dopravy zdarma 2015

Za pár dní je to opět tady. oblíbený den dopravy zdarma, kdy e-shopy trhají rekordy v počtu vyřízených objednávek. Konkrétně tento rok tato akce připadá na středu a čtvrtek 18-19.11.2015, od 12:00 do 12:00 druhého dne. Užijte si poštovné zdarma a objednejte si dárky k Vánocům, z českých a slovenských e-shopů s dostatečným předstihem. Celý seznam zapojených e-shopů najdete na webu Dendopravyzdarma.cz.

Poštovné zdarma + další slevy

Díky našemu webu nemusíte ušetřit pouze na poštovném, ale můžete využít také některý z našich slevových kupónů a ušetřit tak ještě mnohem více. Poslední měsíc přibylo na našem webu desítky nových slevových kódu. Mezi zajímavé pak určitě patří slevové kupóny na slevový portál Slever.cz nebo sleva 30% na Snowboards.cz. Jako skvělý tip pro Vánoční dárek může být pořízení poukazu na některý ze zážitku na webu Adrop.cz, kde můžete získat slevu až 500 Kč.

Slevové kupony na elektroniku

Nové slevové kupony vypustily do světa také oblíbené obchody Kasa a eProton, kde můžete nakoupit vše od elektroniky až po kosmetiku. Pro hudebníky si pak e-shop Kytary.cz připravil slevu 5%. Potěší také sleva 15% od SportObchod.cz. Výbavu na vánoční pečení, pak můžete zakoupit v obchodě Tescoma a to se slevou 150 Kč. Elektroniku z Conrad.cz pak seženete levněji až o 500 Kč. Slevový kupon 200 Kč pak nabízí prodejce nábytku Nabytek-Forliving.cz. V nabídce webu MegaKupon.cz je však mnohem více slevových kódů a proto věříme, že si najdete přesně ten, který hledáte. Na našem webu najdete také vše k Dni dopravy zdarma 2016.

Další oblíbené články