Tipy na dárky k Valentýnu pro ženy i muže

Blíží se Valentýn neboli svátek zamilovaných. Chcete se zařadit k těm, kteří se nenechají smést vlnou komerčního kýče, ale rádi by se svým protějškem přece jen vzájemnou lásku oslavili?

Každý moment, kdy si můžete připomenout, jak je vám spolu krásně a jste rádi, že jste se potkali, je přece úžasný. Čím tedy svého vyvoleného nebo vyvolenou zaručeně potěšit?

Jídlo a pití

Zejména pokud už sdílíte společnou domácnost, o blaha svých žaludků se navzájem pravděpodobně staráte vcelku pravidelně. Valentýn je proto ideální příležitost nechat vařečky a hrnce odpočívat a místo toho si rezervovat stůl pro večeři ve dvou v útulné restauraci. Upřednostníte-li přede jen stolování v pohodlí domova, večeře si i tak zaslouží mimořádnou atmosféru.

Tu jednoznačně podtrhne třeba lahev dobrého vína. Dobré jídlo a pití vás spolehlivě příjemně naladí na okamžiky strávené pospolu. Další vcelku tradiční rekvizita různých mimořádných příležitostí v podobě čokolády zase funguje jako afrodisiakum, večeře tedy může být pouhou předehrou k daleko zajímavějšímu zážitku později v nočních hodinách.

Omezovat se výhradně na konvenční sortiment v žádném případě nemusíte. Miluje vaše drahá gumové medvídky? Potrpí si partner na kvalitní čaje? Připravte jim v tento výjimečný den drobnou pozornost třeba po návratu ze zaměstnání. Valentýn rozhodně nestojí na velkolepých darech.

Květiny

Květiny jsou na Valentýna klasickým dárkem, který nikdy nezklame. Nejvhodnější jsou červené růže, ale záleží především na preferencích vaší drahé polovičky. Můžete však být také originální zakoupit tzv. čokoládové kytice, které udělají radost hned dvakrát.

Šperky

Šperky jsou takovou malou zkouškou toho, jak dobře znáte sebe a svůj vkus. Nemusejí však zůstat ryze dívčí doménou, kdy dojatá žena přebírá z rukou svého milého perlové náušnice. Náramky z kůže nebo masivnější řetízky z chirurgické oceli zůstanou připomínkou vašeho vzájemného pevného pouta i pro pány.

Parfémy

Hodí se jak pro muže, tak i pro ženy. A i vůně jsou tak trošku vyšší dívčí každého partnerského vztahu. Kdo si není jistý, může si pomoct malým „tahákem“ a podívat se na poličku v koupelně, které parfémy u vašeho miláčka převažují.

Romantické pobyty

Váš vztah je především záležitostí vás dvou, 14. únor proto přímo vybízí k tomu nechat všední starosti na chvíli stát a vyrazit na romantický pobyt jen s partnerem či partnerkou. Krásné vzpomínky minimálně do příštího svátku sv. Valentýna zaručeny. Žádané jsou wellness pobyty v Česku, nebo například romantický víkend v Paříži nebo Římě.

Spodní prádlo

Krásné spodní prádlo dokáže vyvolat radost jak u mužů, tak i u žen. K Valentýnu se hodí především lehce vyzívavé a eroticky laděné prádlo. Při výběru se nebojte experimentovat a trochu se odvázat.

Další oblíbené články