Dárkový poukaz

Dárkový poukaz jako ideální dárek na poslední chvíli

Zastáváte názor, že dárkové poukazy jsou neosobní a neudělají takovou radost? Nemusí to být nutně pravda. Darovat dárkový poukaz má své nesporné výhody.

Vyhnete se trapasu

Není nic horšího, než když ještě pár dní před Vánoci sháníte dárky a nemáte ani trochu představu o tom, co by mohlo potěšit. Máte strach, že zvolíte špatnou velikost, absolutně netrefíte vkus obdarovaného nebo koupíte něco, co již vlastní?  Pokud se této situaci chcete vyhnout, dárkový poukaz tohle vyřeší za vás. Samozřejmě i dárkový poukaz je třeba vybírat pečlivě, tak aby udělal radost a obdarovaný ho využil. Není to ale nic složitého. Stačí si všimnout, kterou značku obdarovaný nejvíce nosí, o čem často mluví a pak jednoduše navštívit obchod fyzicky či online a dárkový poukaz zakoupit.

Dárky na poslední chvíli

Tohle zažil snad každý z nás. Obchody jsou zavřené a vy si najednou vzpomenete, že jste zapomněli na dárek pro tchyni, neteř nebo třeba tetu z třetího kolene? Dárkový poukaz vás opět zachrání. E-shopy totiž fungují i během svátků a navíc v současné době dárkové poukazy nabízí většina e-shopů. Stačí navštívit e-shop, zakoupit poukaz, ten vám přijde na email a pak ho jen vytisknete, vložíte do obálky a dárek je na světě!

Další výhodou je, že se poukaz dá zcela přizpůsobit vašim finančním možnostem, je tedy jen na vás, zda darujete poukázku v hodnotě 200, 500, 1500 nebo 2 000 a více Kč.

Alza, Notino i Bonami

A kde přesně jsou tyhle dárkové poukazy k dostání? Pokud chcete potěšit poukazem na parfém nebo kosmetiku, navštivte Notino.cz, na Alza.cz zase koupíte poukaz převážně na elektroniku, ale najdete tam také hračky, sportovní vybavení nebo třeba audioknihy . V případě, že chcete udělat radost poukazem na nábytek a vybavení domácnosti, navštivte Bonami.cz.

Na internetu ale naleznete nepřeberné množství e-shopů, které dárkové poukazy nabízejí, takže můžete věnovat poukaz téměř na kterékoli zboží, které je dostupné na internetu.

Další oblíbené články