Akční kupóny a slevy na srpen 2018

Právě dnes a v následujícím týdnu máte jedinečnou možnost využít slevové kupóny do JENA nábytek a nebo můžete začít hubnout výhodněji, protože pro Vás máme připraven výhodný balíček keto diety z webu Ketofit.cz. Celý proces objednání je velmi jednoduchý, pojďme se na vše podívat.

Získejte slevu na vybavení nového bytu

Megakupon.cz pro Vás připravil báječnou možnost, jak ušetřit při zařizování Vaší nové domácnosti. Při nákupu na e-shopu Jena-Nabytek.cz právě nyní získáte slevové kupóny, které budete moci uplatnit při každém dalším nákupu zboží a to do 26.8. 2018. Nakoupíte-li při Vaší první návštěvě e-shopu zboží v hodnotě 10.000Kč získáte slevu 1.500Kč na další nákup. Jde o slevu kumulativní tzn., že při nákupu zboží v hodnotě 45.000Kč budete mít možnost uplatnit slevové kupóny na další nákup v hodnotě 4.500Kč. A to je opravdová bomba.

Postup uplatnění slevového kupónu

  • na stránce megakupon.cz klikněte na tlačítko „KOPÍROVAT KÓD“
  • vyberte si zboží na e-shopu jena-nabytek.cz
  •  vložte nakopírovaný slevový kód a při druhém nákupu ušetříte neuvěřitelných minimálně 1.500Kč

Hubněte se slevou

Jste příznivci velmi účinné keto diety, pak pro Vás máme úžasnou nabídku pro nákup na e-shopu Ketofit.cz. Právě tady získáte čtyřtýdenní keto dietu, která v sobě zahrnuje 144 připravených porcí, kde nyní můžete využít slevy více než 1.200Kč. Z původních 7.200Kč na pouhých 5.990Kč. Přitom postup je úplně jednoduchý.

Další oblíbené články