Dekorace do bytu

8 tipů na ty nejlepší dekorace do bytu

Byt, ve kterém chybí dekorace či je dekoracemi naopak naprosto přehlcen je opravdové zlo. Samotné dekorace samozřejmě do bytu patří, jelikož mu přidávají na tom, aby se v bytě lidé cítili útulně a době. Ovšem záleží také na tom, jak správně zvolené dekorace skutečně jsou. V bytě byste měli dbát nejen na samotný styl jednotlivých dekorací, ale také na jejich barevnost. Pojďme se společně podívat na zcela základní dekorace, které dokážou váš byt naprosto dokonale prozářit a vytvořit v něm nepopsatelně kouzelnou atmosféru.

Květiny jsou nutností

Pro někoho samozřejmost a pro jiného zase naopak věc, na kterou absolutně zapomíná. Květiny jsou přitom nezbytnou dekorací do každého obydlí. Jedná se sice o krátkodobou záležitost, avšak atmosféra, kterou v domě vykouzlí, je k nezaplacení.

Svíčky

Je jedno, za se jedná o svíčky zapálené či nikoliv, na útulnosti dodají v každé podobě. Když hoří, navodíte si ve své místnosti skvělý romantický nádech a čím více a pronikavěji voní, tím lépe. Už jste slyšeli o svíčce, která voní jako čerstvě vyprané prádlo? Tak přesně tu musíte mít! Sehnat ke svíčkám můžete také velmi příjemné jednobarevné stylové svícny, které atmosféru ještě podpoří.

Fotky mohou udělat velkou parádu

Vkusně, a přitom decentně uspořádána fotografie vší rodiny mohou na zdi či na poličce vypadat velmi působivě. Představte si něco hezčího než krásné fotografie vašich nejbližších všude kolem vás. Když navíc k fotografiím zakoupíte i stylové rámy ve stejné či podobné barvě, vytvoříte tak neuvěřitelnou podívanou přímo ve vašem bytě.

Polštáře nesmí chybět

Pořiďte si zajímavé přehozy na pohovku, polštáře a hřejivé deky, které poté naaranžujte tak, aby vám to, co možná nejvíce vyhovovalo. Barevné kombinace budou vypadat stylově, krásně a především útulně.

Zajímavé mušle

Na vaší dovolené u moře si rozhodně nezapomeňte posbírat pár nápaditých mušlí a písku z pláže. Domů si poté kupte skleněnou nádobu a pěkným víkem a písek si do ní nasypte. Samotné mušle položíte vedle ní. Tuto senzaci můžete poté umístit například na poličku či ke svým oblíbeným knížkám. Mimo jiné je to také skvělá památka na letní dovolenou.

Květináče

Nejlepší dekorace do bytu představují pokojové květiny, které jsou umístěny v krásných květináčích. Květináče vám budou zlepšovat náladu a vytvořený kyslík z květin zase optimální podmínky pro příjemné chvíle strávené doma.

Osvětlení

Zajímavé a nevšední osvětlení může sloužit nejen jako příjemná dekorace do bytu, ale také jako velmi funkční prostředek v místnostech, kde trávíte nejvíce času. Světlo můžete využít ve formě bodovek, extravagantních lustrů či velmi sympatických lampiček.

Samolepky na zeď

Pokud doma máte jednobarevné zdi, které se vám zdají být až příliš prázdné, pořiďte si velmi sympatické samolepky na zeď, které v případě potřeby můžete jednoduše sloupnout či vyměnit. Vybrat si můžete ze samolepek s citáty či obrazy. Mimo jiné se tyto dekorace hodí nejen do obývacího pokoje, ale také do kuchyně či do dětského pokoje.


Slevové kupón a slevy v e-shopech

Slevové kódy Nábytek ForlivingSlevový kód Ratan.czSlevový kupón Nabytekzakacku.cz

Další oblíbené články