Dárek

5 zajímavých dárků, které se hodí nejen na Vánoce!

Asi všichni z nás zažili ten pocit, kdy se blíží nějaká událost, a my zjišťujeme, že vůbec nevíme, co dát svým nejbližším za dárek. Většinou proto skončíme u nějakého dárkového balení kosmetiky, svíčky a bonboniéry. Jak se ale těmto situacím vyhnout? Dnes si ukážeme pět tipů na dárky, které jsou zajímavé a obdarovaného potěší o to víc!

Zážitek

Naprosto klasický dárek, který se ale může stát zážitkem na celý život. Buď můžete zůstat u luxusní večeře, například v centru Prahy, nebo darovat kurz – vaření, krasopisu, lukostřelby – volba je na Vás! Pokud se ale nechcete držet při zdi, můžete zkusit objednat adrenalinové zážitky, jako skok s padákem nebo sjezd vody. V rozhodování Vám velmi pomůže vědět, co by obdarovaného potěšilo nejvíce. Nezmínil se někdy o tom, co chtěl velmi dlouho vyzkoušet, ale nikdy na to nesebral odvahu?

Rámeček s písničkou

Jedná se o skleněný rámeček, které vévodí vlastní fotka, pod kterou se nachází design připomínající přehrávač hudby. Nechybí ani značka, která Vás po naskenování pomocí chytrého telefonu přenese přímo na danou písničku. Nejlepší na tomto dárku je jeho variabilita. Můžete vybrat jakoukoliv fotku a jakoukoliv písničku! Nejvíce tento dar ocení milovníci hudby, ale určitě potěší i všechny ostatní, co mají alespoň jednu oblíbenou píseň.

Poukaz do obchodu

Je jedno, jestli se jedná o obchod s oblečením, kosmetikou, elektronikou nebo klidně i o obyčejný supermarket. Dárkový poukaz potěší vždy! Stačí u pokladny nabít poukaz na požadovaný počet peněz, zabalit jej do hezkého obalu, a pak jen s úsměvem předat oslavenci. Navíc se jedná o dárek, který rozhodně využije a nebude mu ležet pět let doma.

Rozcestník

Opět dárek, kde můžete nechat pracovat svůj smysl pro humor, originalitu a nápaditost. Mluvíme tady o rozcestníku, který můžete postavit před dům a označit na něm… vlastně co chcete! Vzdálenost a směr oblíbených měst, směr cesty do pokoje sourozenců nebo počet kilometrů, které je třeba zdolat, než se dostanete na chatu. Fantazie se meze nekladou!

Kniha

Sepište knihu. Nebo klidně stačí sepsat pár rodinných receptů, které jsou pořád rozházené všude po bytě, na malých papírcích, a takhle by byly všechny na jednom místě. Zajímavých nápadem je i sepsání rodinné kroniky, včetně rodokmenu. Pokud chcete dát knihu kamarádovi, můžete napsat minulost Vašeho přátelství. Nezapomeňte přidat hezkou vazbu a dárek je na světě!

Nezapomínejte na to, že dárky nejsou vše. Člověku by mělo udělat radost jen pouhé uvědomění, že si na něj někdo vzpomněl. Můžete spolu strávit část dne, což určitě danou osobu potěší víc než milion dárků.  Přeci jen – ty nejlepší dárky jsou společné chvíle.

Další oblíbené články